روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رضاییان: باید خودم را کنترل می کردم؛ عذرخواهی می کنم از منبع ورزش سه. "

رضاییان: باید خودم را کنترل می کردم؛ عذرخواهی می کنم

رامین رضاییان می گوید دوست داشته در زمین بماند و ضربه کاشته را بزند و بعد تعویض شود.

کد خبر : 1823557 | 19 اردیبهشت 1401 ساعت 21:55 | 2,661 بازدید | 0 دیدگاه رامین رضاییان می گوید دوست داشته در زمین بماند و ضربه کاشته را بزند و بعد تعویض شود. به گزارش "ورزش سه"، رامین رضاییان بعد از تساوی یک بر یک پرسپولیس برابر ذوب آهن عنوان کرد: حرف زیاد است. متاسفانه تغییر آب و هوایی ما را اذیت کرد. هوا اینجا سنگین بود و 20 دقیقه اول تمرکز نداشتیم و گل خوردیم.وی در خصوص اعتراضش بعد از تعویض شدن به کادرفنی گفت: اصلا حال خوبی ندارم. من آمدم با تمام وجود به پرسپولیس کمک کنم تا این تیم قهرمان شود. در آن صحنه چون چند گل در بازی های قبلی روی ضربات ایستگاهی زده بودیم، از کادرفنی خواهش کردم که در زمین بمانم و کاشته را بزنم. سوءتفاهم نشود که من به خاطر تعویض ناراحت بودم. خواهش می کنم حاشیه درست نکنید چون من بدون حاشیه کار خودم را می کنم. مدافع پرسپولیس اضافه کرد: مثل همه هواداران من هم دوست داشتم پرسپولیس گل بزند و آن لحظه حس خوبی به آن ضربه کاشته داشتم. وقتی هم کنار زمین آمدم، همین را گفتم. شاید آن لحظه باید احساساتم را کنترل می کردم. رضاییان همچنین گفت: اگر رفتار من باعث ناراحتی کادرفنی شد، عذرخواهی می کنم. امروز خیلی تحت فشار بودیم و من دوست داشتم به تیم کمک کنم. دو امتیاز را از دست دادیم، در حالی که راحت می توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رضاییان: باید خودم را کنترل می کردم؛ عذرخواهی می کنم از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×