روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ۴ حرکت ویژه که آبی‌ها را روی هوا برد! از منبع ورزش سه. "

۴ حرکت ویژه که آبی‌ها را روی هوا برد!

استقلال با گل دقایق پایانی آرمان رمضانی آزادی را منفجر کرد.

کد خبر : 1823579 | 19 اردیبهشت 1401 ساعت 23:32 | 4,369 بازدید | 0 دیدگاه استقلال با گل دقایق پایانی آرمان رمضانی آزادی را منفجر کرد. به گزارش "ورزش سه"، در حالی که بازی استقلال و شهرخودرو تا دقیقه ۸۸ مساوی بود آبی ها توانستند به گل برسند تا در نهایت این دیدار را با سه امتیاز تمام کنند.غیر از گل زیبای آرمان رمضانی همکاری برای به ثمر رسیدن این گل بسیار به چشم آمد.ابوالفضل جلالی سانتر دقیقی انجام داد و توپ در محوطه جریمه روی سر ژستد سابید و قیچی برگردان زیبای امیرحسین حسین زاده به تیر دروازه شهرخودرو برخورد کرد و آرمان رمضانی توپ برگشتی را با یک ضربه دقیق و به موقع تبدیل به گل کرد تا هواداران از خوشحالی زیاد به هوا بپرند و بیشتر از هر موقعی به قهرمانی امیدوار شوند.نکته جالب توجه این که جلالی، حسین زاده و رمضانی هر سه بازیکن تعویضی بودند و فرهاد مجیدی با یک تغییر سیستم به موقع توانست خودش را از یک تساوی خانگی نجات دهد.آرمان رمضانی با این گل بیشتر نزد هواداران محبوب شد، بازیکنی که همیشه در لحظات حساس پیام آور شادی است همچون گل دقیقه نودی که به نود ارومیه در جام حذفی زد.استقلال با این برد مجدداً اختلاف خود با رقیب دیرینه یعنی پرسپولیس را ۶ امتیازی کرد و به بهترین شکل ممکن از تساوی شاگردان یحیی گل محمدی و ذوب آهن استفاده کرد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ۴ حرکت ویژه که آبی‌ها را روی هوا برد! از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×