روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مجیدی: هنوز چهار بازی مانده و چیزی تمام نشده از منبع ورزش سه. "

مجیدی: هنوز چهار بازی مانده و چیزی تمام نشده

فرهاد مجیدی می گوید سبک بازی استقلال برابر شهر خودرو، همان روحیه جنگندگی است که او به آن علاقه دارد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در دیداری سخت و دشوار توانست به لطف گل دقایق پایانی آرمان رمضانی، برابر شهر خودرو به پیروزی رسیده و سه امتیاز حساس را از آن خودش کند. این برتری، آبی پوشان را یک گام دیگر به سمت قهرمانی نزدیک کرد و اکنون آنها یک بار دیگر فاصله خود را با پرسپولیس به شش امتیاز رسانده اند.فرهاد مجیدی که با تعویض های طلایی خود توانست گره بازی را باز کند، در نشست خبری پس از بازی به همراه شهاب هوادار استقلالی که دارای سندرم داون است، در این کنفرانس حضور یافت و پاسخگوی سؤالات خبرنگاران شد که در زیر می خوانیم:* بازی سخت و پرفشاری بودهمان طور که پیش بینی می کردیم، برای تیم ما بازی بسیار سخت و پرفشاری بود. صحبتی که می توانم در مورد تیم شهر خودرو بکنم این است که این تیم نسبت به نیم فصل اول، فوق العاده پیشرفت کرده است. به آقای سیدعباسی تبریک می گویم، واقعاً تیمشان در طول ۹۰ دقیقه با نظم بازی کرد. آنها بازی را برای ما بسیار سخت کرده بودند.* این همان روحیه جنگندگی است که دوست دارمبه بازیکنانم تبریک می گویم. این همان روحیه جنگندگی است که دوست دارم تا دقیقه ۹۰ در استقلال ادامه داشته باشد. از بازیکنانم ممنون هستم. آنها می توانند امشب بسیار خوشحال باشند اما فردا که برای تمرین ریکاوری می آیند، باید تمام تمرکزشان را برای بازی بعدی مقابل تیم فولاد بگذارند.* هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده استهنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و چهار بازی مانده است. برای بازی با فولاد همان طور تمرکز می کنیم که دربازی های قبلی تمرکز کردیم و توانستیم پیروز شویم. امیدوارم که بتوانیم این روند را حفظ کنیم. مجدداً از بازیکنانم تشکر می کنم که تا دقیقه ۹۰ تلاش کردند و از هواداران ممنونم که تیم را حمایت کردند.* از بزرگان تیم تشکر می کنماز بزرگان تیم تشکر می کنم که به من خیلی کمک کردند. چه زمانی که بازی ها را بردیم و خوشبختانه که باخت نداشتیم، تنها صحبت من با بازیکنان این بود که مدل استقلال بازی کنند. این همان مدل استقلالی است که تماشاگران تا دقیقه ۹۰ منتظر می مانند و منتظر پیروزی تیمشان هستند. سهم عمده مالکیت توپ و جنگندگی تیم و حفظ روحیه را بازیکنان دارند.ادامه دارد....

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مجیدی: هنوز چهار بازی مانده و چیزی تمام نشده از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×