روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حیدرپور:کمال همنشین در ماجدی اثر کرده از منبع ورزش سه. "

حیدرپور:کمال همنشین در ماجدی اثر کرده

اسماعیل حیدپور، مدیر عامل باشگاه شهر خودرو بار دیگر مدعی شد باشگاه پرسپولیس به توافقی که با این باشگاه داشته عمل نکرده است.

به گزارش "ورزش سه"، او در پایان بازی با استقلال خطاب به خبرنگاران در موردبازی گفت: بازی خوبی بود. بچه ها خوب بازی کردند. انرژی بچه های ما در نمایشی که داشتند تحسین بر انگیز بود. روی غفلت گل خوردیم. تلاش می کنیم در بازی های باقی مانده هم این گونه باشیم.او در خصوص پرونده شهر خودرو گفت: من تعجب می کنم که آقای میرشاد ماجدی گفتند نامه شهر خودرو در کارتابلش نیست. من نمی دانم کارتابل ایشان با نفت کار می کند یا گاز یا بنزین. سه سال از شکایت ما می گذرد چطور نامه ما در کارتابل ایشان موجود نیست! ما توافقی با باشگاه پرسپولیس امضاء کردیم که قرار بود بر اساس این توافق تا کنون 3- 4 تا 5 میلیارد تومان به ما پول بدهند اما 2 میلیارد تومان قبل از عید دادند و یک 500 میلیون تومان هم اخیرا. باشگاه پرسپولیس باید به توافقی که با ما امضاء کرده پایبند باشد.اسماعیل حیدرپور در واکنش به این موضوع که ممکن است با شکایت باشگاه شهر خودرو باشگاه پرسپولیس با محرومیت هایی از جمله کسر امتیاز مواجه شود؛ گفت: در این خصوص ارکان قضایی فدراسیون فوتبال تصمیم می گیرند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حیدرپور:کمال همنشین در ماجدی اثر کرده از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×