روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استوری حمایتی فرزاد حاتمی از تارتار (عکس) از منبع ورزش سه. "

استوری حمایتی فرزاد حاتمی از تارتار (عکس)

فرزاد حاتمی با انتشار یک استوری از مهدی تارتار تمجید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پیش از جدال پرسپولیس و ذوب آهن، شایعات عجیب و غریبی پیرامون این مسابقه مطرح می شد و در فضای مجازی نیز یک استوری از سوی فرزاد حاتمی که البته در پیج او پاک شد، دست به دست می شد و با استناد به همین استوری اتهاماتی متوجه کادرفنی ذوب آهن شده بود.این در حالی است که ذوب آهن در دیدار مقابل پرسپولیس نمایش سزاوارانه ای داشت و حتی اگر پرسپولیس می توانست یک گل دیگر هم بزند و به پیروزی برسد هم بعید به نظر می رسد که اتهام های عجیب قبلی دوباره تکرار می شد.با این حال سرمربی ذوب آهن که پیش تر سه بار پرسپولیس را شکست داد و یک جام از این تیم گرفت، در میکسدزون ورزشگاه فولادشهر در مورد استوری فرزاد حاتمی اظهارنظر کرد و گفت: «پیامک او را دارم که از من حلالیت خواست.»حالا حاتمی با انتشار یک استوری از تارتار تمجید کرده و نوشته: «حاج مهدی ما که قبلش گفتیم شما مربی پاکی هستی.»فرزاد حاتمی مهاجم سابق استقلال و پرسپولیس است که حالا از فوتبال خداحافظی کرده و دوره پیشکسوتی را سپری می کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استوری حمایتی فرزاد حاتمی از تارتار (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×