روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توصیه‌های درگوشی سیدجلال به مهاجم ازبک! (عکس) از منبع ورزش سه. "

توصیه‌های درگوشی سیدجلال به مهاجم ازبک! (عکس)

این تصویری جالب و سوال برانگیز از بازی پرسپولیس روبه روی ذوب آهن است؛ جایی که کاپیتان پرسپولیس در حال صحبت درگوشی با شرزود تمیروف است.

به گزارش ورزش سه، سیدجلال حسینی یکی از اگرسیوترین کاپیتان های فوتبال ایران است که تلاش می کند نقش رهبری خود را در داخل و خارج از زمین ایفا کند و با تسلط بر برخورد بازیکنان و رفتار آنها، نقشی موثر در کنترل تیم را ایفا کند.در حاشیه بازی پرسپولیس و ذوب آهن، زمانی که شرزود تمیروف پس از چند فرصت سوزی موفق شد دروازه ذوب آهن را باز کند و پس از آن نیز شادی عجیب و غریبی را انجام داد، کاپیتان پرسپولیس به سراغ او رفت و برای لحظاتی با وی صحبت کرد.باتوجه به اینکه در ورزشگاه هواداران هر دو تیم حضور داشتند، سیدجلال با نزدیک شدن به تمیروف تلاش کرد تا به صورت درگوشی صحبت های خود را به مهاجم ازبک منتقل کند و البته مشخص نیست که به چه زبانی این نکات را گفته است.نکته جالب اینکه بسیاری از هواداران پرسپولیس انتظار داشتند تمیروف پس از گل به سراغ توپ در درون دروازه برود و آن را بردارد و سریع تر بازی را به جریان بیاندازد و شاید محتوای صحبت سیدجلال هم همین موضوع بوده است.عکس از امیرحسین خیرخواه

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توصیه‌های درگوشی سیدجلال به مهاجم ازبک! (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×