روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یک ریال پول خلاف پیدا کردید، من از کره زمین می‌روم! از منبع ورزش سه. "

یک ریال پول خلاف پیدا کردید، من از کره زمین می‌روم!

علی خسروی خطاب به مسئولان برگزاری جشنواره برترین های قرن، از عدم حضور اعضای جامعه داوری در بین چهره های برتر گلایه کرد.

به گزارش "ورزش سه" علی خسروی یکی از مدعوین به مراسم اختتامیه جشنواره «یکصد» برای انتخاب برترین های ورزش ایران در قرن بود؛ خسروی درباره مراسم گفت: خیلی مراسم خوب بود، اما من خیلی برایم جالب است چون ما چند داور در سطح بین المللی داریم مثل علی نیلی بسکتبال یا محمد فنایی، پورسلمان، آقای امامی و آقای سیف الله پور، حالا خود من که داور بازی های محلات بودم و المپیک که رفته بودم، المپیک گل کوچیک بود! ولی فکر می کنم جای داور خالی بود و این مراسم را خیلی دوست داشتم.وی افزود: اما مظلومیت جامعه داوری بر همه رشته ها عیان شد، بلند هم می گویم؛ اصلا اسم داوران نبود، یعنی داور در این مملکت نقش لاستیک زاپاش را دارد، مگر می شود ما این همه داور در سطح جهان و المپیک در تمامی رشته ها داشته باشیم، از جمله تکواندو، شنا، تنیس، والیبال، بسکتبال و ... . به نظر من جای داور خالی بود ولی مراسم خیلی خوب بود، به نظر من انتخاب ها خیلی خوب و البته سخت بود.خسروی در ادامه صحبت هایش پیرامون مراسم برترین های قرن گفت: آنجا که حسین رضازاده نشست و بهترین ورزشکار شد حسن یزدانی، شاید خود حسین هم قبول دارد؛ دست شان درد نکند ولی جای بهترین داور خالی بود.علی خسروی درباره وضعیت داوری ایران در آستانه 4 هفته پایانی لیگ برتر گفت: ما در جلسات کمیته داوران، بحث مان همین است که در این 4 هفته بهترین داوران برای بازی های حساس مثل استقلال، پرسپولیس و سپاهان و تیم هایی که بحث سقوط دارند، انتخاب شوند؛ خیلی به داورها سفارش کردیم که محکم و قدرتمند قضاوت کنند تا تیم ها خیال شان از بحث داوری آسوده شود. این کمیته داوران، کمیته داوران عدالت محور است، درست است که در فضای مجازی خیلی بر علیه ما صحبت شد و روزی 10 هزار فحش به خانواده و اموات من آمد ولی بدانید که این کمیته داوران، کمیته داوران عدالت محور است و بهترین داورها را برای بازی های حساس انتخاب می کند.پیشکسوت داوری فوتبال ایران در واکنش به خرید دستگاه رادیویی برای داوران توضیح داد: دستگاه ها خریداری شده اما بعضی از آن ها جنس شان خوب نبوده است؛ بعضی از داوران با خودشان از این شهر به آن شهر می برند و یکسری از داورها باهم به صورت اشتراکی استفاده می کنند، ما سال های قبل هم پیشنهاد دادیم که در استادیوم های برگزاری بازی های لیگ برتر و لیگ یک، دستگاه نصب شود تا داوران استفاده کنند. البته قیمت دستگاه ها گران نیست اما می دانید که وضعیت فدراسیون چگونه است، به نظر من دستگاه رادیویی خیلی لازم است، VAR هم خیلی لازم است و امیدوارم که زودتر این ها انجام شود تا بهانه برای اعتراض نباشد.خسروی درباره زمان ورود VAR به فوتبال ایران گفت: نه، به این زودی ها نخواهد آمد.علی خسروی درباره شکایتش از فرهاد مجیدی توضیح داد: من هیچ شکایتی نکردم، من فقط شکایت هایم را عادت دارم که به خدا ببرم؛ به من سال ها آدم های مختلف تهمت زدند ولی مهم این است که علی خسروی مانده و خیلی از داورها فراموش شده اند. الان هم دارم می گویم، اگر هر کسی هر مدیری هر مسئولی هر نیروی نظارتی یک ریال در زندگی من پول خلاف پیدا کرد، از ایران که نه بلکه از کره زمین می رویم.پیشکسوت داوری ایران در بخش پایانی گفتگوی خود توضیح داد: این ها همه یکسری لاف های سیاسی و رسانه ای است که می خواهند تهمت بزنند. من نه به کسی تهمت می زنم و نه از کسی می ترسم، فقط شکایتم را به خدا می برم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یک ریال پول خلاف پیدا کردید، من از کره زمین می‌روم! از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×