روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبر خوش معاون باشگاه پرسپولیس به هواداران از منبع ورزش سه. "

خبر خوش معاون باشگاه پرسپولیس به هواداران

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس به هواداران وعده داد که خبرهای خوشی درباره تمدید قرارداد بازیکنان به زودی اعلام می شود.

به گزارش "ورزش سه" محمد محمدی در واکنش به اظهارات سرپرست برگزاری مسابقات لیگ برتر در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره «یکصد» واکنش نشان داد و پیرامون حضور تماشاگران در بازی پرسپولیس-سپاهان گفت: ما یک صورتجلسه ای داریم که مدیر محترم تیم آقای پیروانی در بازی رفت این قضیه را صورتجلسه کردند، با توجه به این که در بازی رفت هیچ امکانی برای ما نبود که بتوانیم بنرهایمان را پهن کنیم و استفاده کنیم، توافق کردند که در بازی برگشت هم حداکثر ظرفیت استادیوم در اختیار ما باشد.وی افزود: در آن نامه امضای آقای فتاحی سرپرست محترم تیم سپاهان است، الان نمی دانم چه اتفاقی افتاده است؛ در آن صورتجلسه ذکر شده و نوشته شده است که چه با حضور هواداران و چه بدون حضور آن ها، حداکثر ظرفیت استادیوم در اختیار باشگاه پرسپولیس و هواداران آن است.محمدی درباره آخرین وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس گفت: خداراشکر که توافقات نهایی انجام شده و بچه ها هم با حسن نیت خوب علاقه مندی شان به باشگاه بزرگ پرسپولیس ثابت کردند؛ فکر می کنم طی 2-3 روز آینده خبرهای خوشی از باشگاه بیاید، بچه ها اینجا خانه شان است و به نظر من اتفاق خیلی ویژه ای نیست چون این بچه ها واقعا به گردن این باشگاه حق دارند. امیدوارم که با حفظ شان بتوانیم کمک کنیم و هم بچه ها در جام جهانی بتوانند خودشان را نشان بدهند و هم ما بتوانیم از توانایی و پتانسیل آن ها استفاده کنیم.معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره موضع گیری پیشکسوتان این باشگاه پیرامون حضورش و سبقه استقلالی که دارد، گفت: در مورد این سوال به همه انتقادات احترام می گذارم و هیچ جوابی نه داده ام و نه خواهم داد، مطمئن باشید؛ من چنین حرف هایی نزده ام.وی افزود: ویدئویی هم که از من منتشر شده شما اگر در آرشیو بروید و نگاه کنید، فقط همان یک تیکه بیرون آمده است. خدا تدوین گر آن برنامه را رحمت کند، متاسفانه در تایم کرونا هم فوت کرد، به رنگ دیگری علاقه مند بود و آن تیکه را بیرون داد. شما آرشیو کل برنامه را ببینید، چنین چیزی نیست!

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبر خوش معاون باشگاه پرسپولیس به هواداران از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×