روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیشنهاد تمدید قرارداد با ذوب آهن به تارتار از منبع ورزش سه. "

پیشنهاد تمدید قرارداد با ذوب آهن به تارتار

باشگاه ذوب آهن و مهدی تارتار نسبت به تمدید قرارداد برای آینده تمایل دارند.

به گزارش "ورزش سه"، ذوب آهن این فصل نتایج قابل قبولی کسب کرده و با تساوی مقابل پرسپولیس دوباره به رتبه تک رقمی بازگشت تا فرصت حضور در نیمه بالای جدول را هم داشته باشد.باشگاه ذوب آهن که این فصل بودجه محدودی را در اختیار تیم فوتبال قرار داده بود، حالا باتوجه به این نتایج امیدوارکننده، مذاکرات با کادرفنی این تیم را آغاز کرده تا برای فصل جدید نیز مهدی تارتار و دستیارانش را در اصفهان حفظ کند.در صورتی که ذوب آهن در 4 بازی باقی مانده حداقل چهار تساوی کسب کند، با پیشرفت 10 امتیازی نسبت به فصل گذشته، کار را به پایان خواهد رساند. آنها در چهار هفته پایانی با تراکتور، فجرسپاسی، نساجی و گل گهر دیدار خواهند کرد و فرصت حضور در نیمه بالای جدول را هم خواهند داشت.سرمربی ذوب آهن نیز پیش تر گفته بود که برای ادامه همکاری باذوب آهن تمایل دارد و حالا باید دید در پایان فصل چه اتفاقی رخ خواهد داد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیشنهاد تمدید قرارداد با ذوب آهن به تارتار از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×