روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش تند مدیرعامل پرسپولیس به بازی بدون تماشاگر! از منبع ورزش سه. "

واکنش تند مدیرعامل پرسپولیس به بازی بدون تماشاگر!

مدیرعامل پرسپولیس می گوید تنها دلیل برگزاری این بازی در سیرجان حضور تماشاگران بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، ماجرای برگزاری بازی در زمین بی طرف برای مسابقه برگشت پرسپولیس و سپاهان در روزهای اخیر بسیار خبرساز بوده است. سرخ ها شهرهای مختلفی را برای میزبانی در نظر داشتند که سرانجام سیرجان برگزیده شد. حال با بدون تماشاگر شدن بازی رضا درویش از مسئولین برگزار کننده مسابقات گلایه دارد.رضا درویش در گفت وگو با برنامه ورزش و مردم در این خصوص گفت: ما نزدیک به ۱۰ روز است که در حال پیگیری هستیم و مجموعه ورزشی های مختلفی را در کل کشور معرفی کردیم؛ استان البرز را معرفی کردیم که گفتند باید بدون تماشاگر باشد، تبریز گفتند نمی شود، برای استادیوم امام رضا مشهد گفتند باید بدون تماشاگر باشد و برای سیرجان موافقت کردند. شما می دانید هزینه سفر برای یک تیم بالاست.درویش ادامه داد: هیچ کدام از آن ورزشگاه ها با تماشاچی آماده پذیرش نبودند. طبق نامه ای که ما به سازمان لیگ می دادیم جواب هر کدام از آن ها دو یا سه روز طول می کشید و به این صورت نبود که یک روزه تکلیف ما روشن شود. تا سه یا چهار روز گذشته گفتند مشکلی ندارد و در استادیوم گل گهر می توان بازی را با تماشاچی انجام داد. ما با مدیر عامل آن باشگاه تماس داشتیم و ایشان محبت کردند و گفتند مشکلی ندارد. تدارکات را انجام دادیم، هتل و پرواز تیم را گرفتیم. دو ساعت قبل به ما اعلام کردند بازی بدون تماشاگر است! امروز یک میلیون پول در آوردن به سختی انجام می شود، هزینه های گزافی به تیم تحمیل می شود نزدیک به ۷۰۰ میلیون تومان هزینه سفر ما است.مدیرعامل پرسپولیس مدعی شد تنها دلیل بازی در سیرجان حضور هواداران بوده و بیان کرد: اگر قرار بود تماشاگر حضور نداشته باشد بازی را در کرج برگزار می کردیم؛ نزدیک ماست و این حجم از هزینه رفت، برگشت، هتل و چند روز اقامت در آن جا را نداشتیم . چرا بدون تماشاگر شده؟ کدام پروتکل بهداشتی؟ آن ها که دیگر تمام شده اند!او ادامه داد: اصلا با این شرط به ما نامه دادند که در اینجا با حضور تماشاگر است و ما گفتیم مشتاقان پرسپولیس در نقاط مختلف کشور بازی را از نزدیک می بینند و ایجاد درآمدی می شود تا هزینه ما را کاور کند. در زمانی که ما یک ریال پول نداریم، تا این حد در مضیقه هستیم و بر جامعه مشکلات اقتصادی زیادی حاکم است، چطور ۷۰۰ میلیون پول بدهیم؟ مثل زمانی است که ۷۰۰ میلیون تومان پول را دور ریختیم. در این سفر تیم باید در فضای بازی و جو آن استان قرار بگیرد. ما را از بازی خانگی محروم کردند و بازی گذشته این تیم در اصفهان یک سری از افراد مقابل هتل آمدند، مشکل درست کردند و با مواد منفجره ماشین و تیم ما را تهدید کردند و جالب اینجاست که هر دو تیم را از بازی خانگی محروم کردند! چرا برای ما این کار را کردند؟ مشکل ما چه چیزی بود؟ در اصفهان یک مشکلی برای تیم ما درست شد و چرا ما باید از بازی خانگی محروم شویم؟درویش در مورد اینکه حضور نداشتن تماشاگران قطعی است یا خیر گفت: آقای مهدی حدود یک ساعت پیش با من تماس گرفتند و گفتند نمی شود. گفتم اگر نمی شد به ما می گفتید تیم را برگردانیم و بازی را در کرج برگزار کنیم و گفتند تا مجوز این کار را بگیریم امکان پذیر نیست. گفتیم چه کسی پاسخگوی هزینه تحمیل شده به ما است؟ ما با این پول می توانستیم مشکلات دیگری را رفع کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش تند مدیرعامل پرسپولیس به بازی بدون تماشاگر! از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×