روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تارتار: بعد از بازی با پرسپولیس به خودباوری رسیدیم از منبع ورزش سه. "

تارتار: بعد از بازی با پرسپولیس به خودباوری رسیدیم

مهدی تارتار می گوید در صورت فراهم بودن شرایط تمایل دارد سال آینده نیز در ذوب آهن حضور داشته باشد.

به گزارش ورزش سه، ذوب آهن پس از تساوی برابر پرسپولیس فردا میزبان تراکتور خواهد بود. مهدی تارتار در نشست خبری پیش از این بازی حاضر شد و در ابتدای صحبت هایش عنوان کرد: جا دارد به تیم ترک زبان کشورمان خوشامد بگویم. من خودم سابقه بازی در تیم تراکتور را دارم و می دانم که واقعا آن شهر، شهر فوتبالدوستی است و هواداران پرشوری دارد. امیدوارم میزبان خوبی برایشان باشیم.او در ادامه گفت: تراکتور در چند هفته گذشته واقعا نتایج خیلی خوبی را به دست آورده و توانسته از سه بازی، هفت امتیاز کسب کند. آنها از نظر روحی شرایط خیلی خوبی دارند و کار سختی را در پیش داریم اما به هر حال با توجه به بازی خوبی که در هفته گذشته انجام دادیم به خودباوری خوبی رسیدیم. بچه ها بعد از بازی شرایط خوبی را در پیش گرفتند و تمرینات خوبی انجام دادیم. بازی سختی است اما می دانیم اگر بازی فردا را با پیروزی پشت سر بگذاریم می توانیم به کسب رده هفتم جدول امیدوار شویم. با بچه ها صحبت های لازم را انجام دادیم و اگر فردا انرژی مضاعفی داشته باشیم و هوداران هم به ورزشگاه بیایند می توانیم امیدوار باشیم در پایان فصل جایگاه خیلی خوبی داشته باشیم.تارتار تصریح کرد: از هواداران می خواهم که فردا به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند و انرژی بیشتری به ما بدهند.او در واکنش به اینکه آیا ذوب آهن در بازی فردا می تواند طلسم نبردن در سال جدید را بشکند بیان کرد: خیلی امیدوار هستیم. درست است که ما بردی به دست نیاوردیم اما بازی های خوبی را به نمایش گذاشتیم. در دو بازی برابر نفت مسجدسلیمان و هوادار که شکست خوردیم به گواه همه کارشناسان در حق ما احجاف شد؛ ما در این بازی ها می توانستیم برنده باشیم یا حداقل نتیجه مساوی کسب کنیم که به ما کمک کند. امسال از ناحیه داوری ضربه زیادی خوردیم. ما تیم پوست کلفتی هستیم؛ با میزان اشتباه داوری حضور در این رده از جدول نشان می دهد که ما تیم خوبی هستیم و انشاالله فردا مشکل داوری وجود نداشته باشد.سرمربی ذوب آهن درباره مصدوم و محرومان تیمش برای بازی فردا گفت: خدا را شکر محروم نداریم و مصدوم هایمان هم به جمع مان اضافه شده اند. فقط پویا پورعلی است که کماکان مصدوم است و انشاالله او هم از هفته آینده به جمع ما اضافه شود.تارتار در خصوص فرصت سوزی بازیکنان ذوب آهن توضیح داد: امیدوار هستیم که فردا اینطور نباشد اما تیم ما تیمی است که تغییرات زیادی داشته است. من خودم پیش بینی می کردم که فراز و نشیب زیادی داشته باشیم اما مهم این است که کیفیت بازی مان مناسب است و ما را نگران نمی کند. وقتی تیمی خوب بازی می کند نگرانی وجود ندارد. به هر حال هفته قبل موقعیت هایی از دست دادیم و شاید این هفته اینطور نباشد.وی در پایان در مورد اینکه آیا فصل آینده نیز در ذوب آهن حضور خواهد داشت عنوان کرد: من بارها جواب این سوال را دادم و از باشگاه تشکر کردم که به ما اعتماد دارند. صحبت هایی راجع به سال آینده شده و انشاالله شرایط فراهم می شود. من خودم هم بسیار راغب هستم و باعث افتخارم است که در تیم بزرگی به نام ذوب آهن فعالیت کنم. اما باید به گونه ای باشد که سال آینده پیشرفت حاصل شود و فکر می کنم باشگاه هم به دنبال همین هدف است.تارتار در پایان گفت: انشاالله بازی خوبی شاهد باشیم و برنده بازی هم ما باشیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تارتار: بعد از بازی با پرسپولیس به خودباوری رسیدیم از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×