روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازگشت حسینی به دروازه استقلال با یک هدف از منبع ورزش سه. "

بازگشت حسینی به دروازه استقلال با یک هدف

دروازه بان استقلال در مسابقه با فولاد به چارچوب دروازه تیمش برخواهد گشت.

کد خبر : 1824127 | 23 اردیبهشت 1401 ساعت 19:44 | 628 بازدید | 0 دیدگاه دروازه بان استقلال در مسابقه با فولاد به چارچوب دروازه تیمش برخواهد گشت. به گزارش "ورزش سه"، سیدحسین حسینی در فصل جاری رقابت های لیگ برتر عملکردی فوق العاده برجای گذاشته و از نظر آماری بهترین گلر مسابقات به شمار می رود.او که امسال در 22 بازی پیراهن تیمش را برتن کرده، 15 بار دروازه خود را بسته نگه داشته که آمار فوق العاده ای برایش محسوب می شود.حسینی در بازی گذشته استقلال مقابل شهرخودرو به دلیل محرومیت و 4 اخطاره بودن غایب بود و به جای او علیرضا رضایی جوان در ترکیب آبی ها به میدان رفت. حالا با گذشت یک جلسه محرومیت، حسینی می تواند به ترکیب استقلال برگردد و همین اتفاق مقابل فولاد رخ خواهد داد.حسینی برای بازی با فولاد انگیزه زیادی دارد. او که با 15 کلین شیت بهترین گلر لیگ برتر محسوب می شود، حالا انگیزه زیادی دارد تا رکورد خودش را ارتقا بدهد. خصوصا اینکه او 4 بازی فرصت دارد رکورد خودش را ارتقا بدهد و البته از رکورد کلین شیت های نیلسون کوریا دروازه بان سابق پرسپولیس در لیگ بگذرد.دروازه بان استقلال اگر وریا غفوری در ترکیب اصلی نباشد، این شانس را دارد تا بازوبندکاپیتانی را نیز بر دست ببندد و قطعا به عنوان یک باتجربه نقش ویژه ای در بازی تیمش خواهد داشت. اگر حسینی بتواند دروازه اش را مقابل فولاد در هفته بیست و هفتم هم بسته نگه دارد، بی تردید استقلال بازنده نخواهد بود و این یک اتفاق ویژه در مسیر کسب جام قهرمانی برای آبی ها خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازگشت حسینی به دروازه استقلال با یک هدف از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×