روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نویدکیا: مساوی به درد هیچ‌کدام از تیم‌ها نمی‌خورد از منبع ورزش سه. "

نویدکیا: مساوی به درد هیچ‌کدام از تیم‌ها نمی‌خورد

نویدکیا می گوید مساوی در بازی پرسپولیس و سپاهان به درد هیچ تیمی نمی خورد اما مسابقه ای نیست که تیم ها در آن زیاد ریسک کنند.

به گزارش "ورزش سه"، محرم نویدکیا در کنفرانس خبری پیش از بازی با پرسپولیس در ابتدا گفت: در مورد بازی پرسپولیس، واقع بینانه این است که نیاز نیست مربیان در مورد این موضوع توضیح دهند. یک بازی فوق العاده مهم برای هردو تیم است؛ قطعا برای ما خیلی مهم تر است چون نسبت به پرسپولیس فاصله پنج امتیازی داریم و این بازی می تواند ما را به بالای جدول نزدیک تر کند و از دست دادن این بازی هم می تواند شرایط ما را برای ادامه لیگ سخت تر کند. هر دو تیم به برد نیاز دارند و شاید تساوی به درد هیچ کدام از تیم ها نخورد ولی بازی ای نیست که مربی ها به راحتی ریسک های زیادی روی آن کنند. امیدوارم مثل همیشه یک بازی خوب انجام دهیم و در کنارش یک نتیجه خوب هم بگیریم.سرمربی سپاهان راجع به "بایدهای تیمش" در این مسابقه گفت: واقعا پرسپولیس تیم قابل احترامی است و از لحاظ کیفیتی فوتبال خوبی بازی می کند و باید به آنها احترام گذاشت اما فردا روزی است که باید با تمام وجود سوای هر نتیجه ای تلاش کنیم تا حداکثر امتیازات را بگیریم. باید اشتباهات مان را به کمترین حد برسانیم و در مسائل هجومی خیلی خوب باشیم. باید در زمین دوندگی خوبی داشته باشیم.او در پایان در مورد غایبان تیمش گفت: ما آقای مهدی زاده را به علت مصدومیت و مسعود ریگی را به علت محرومیت نداریم ولی خداراشکر بقیه بازیکن مان هستند. شرایط پیچیده ای در این بازی نداریم و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نویدکیا: مساوی به درد هیچ‌کدام از تیم‌ها نمی‌خورد از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×