روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تشکیل کارگروه برای صدور مجوز حرفه ای پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

تشکیل کارگروه برای صدور مجوز حرفه ای پرسپولیس

رضا درویش می گوید باشگاه پرسپولیس با تشکیل یک کارگروه به دنبال برطرف کردن مشکلات برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.

به گزارش ورزش سه، در حالی که پرسپولیس و استقلال به دلیل عدم دریافت مجوز حرفه ای اجازه شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2022 را کسب نکردند، مدیرعامل باشگاه سرخپوش پایتخت در ارتباط تلفنی خود با برنامه " ورزش و مردم" از تشکیل کارگروه برای شرکت در فصل آینده این مسابقات خبر داد.درویش در این باره توضیح داد: ما از ۲۰ روز قبل یک کارگروه حرفه ای سازی در باشگاه مستقر کردیم که وظیفه آنها این است که معضلاتی که ما داشتیم ک باعث شد از حضور در جام باشگاه ها محروم شویم را بند به بند پیگیری کنند.او افزود: یکی از مهم ترین بند هایی که AFC اهمیت زیادی به آن داده است انضباط مالی است که ما لیست کل کسانی که با آنها مشکل مالی داشتیم را گرفتیم و با توجه به اینکه بحث خصوصی سازی و فروش سهام هم بود و آن پول ظرف چند روز آینده به باشگاه تزریق می شود، موانع را مرتفع می کنیم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تشکیل کارگروه برای صدور مجوز حرفه ای پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×