روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادامه حضور پرسپولیسی‌ها در هتل از منبع ورزش سه. "

ادامه حضور پرسپولیسی‌ها در هتل

برنامه پرسپولیسی ها بعد از لغو دیدار این تیم مقابل شهرخودرو در هتل باقی ماندند تا برنامه خود را برای انجام این بازی در ادامه پیش ببرند.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که قرار بود بازی دو تیم پرسپولیس و شهرخودرو امروز در ورزشگاه آزادی در چارچوب هفته بیست و نهم برگزار شود، به دلیل آلودگی هوا لغو شد.با این حال با توجه به اینکه شایعه برگزاری این بازی فردا (چهارشنبه) قوت گرفته است، اعضای این تیم در هتل حضور خواهند یافت و تمرین آماده سازی خود را برای این دیدار پیش خواهند برد. در این رابطه ساعت 18 امروز اعضای تیم راهی مجموعه شهید کاظمی خواهند شد تا تمرینات خود را دنبال کنند و بار دیگر با بازگشت به هتل، آماده جدال با شهرخودرو خواهند شد.دیدار رفت دو تیم با تساوی یک - یک به پایان رسیده و اکنون در شرایطی که پرسپولیس به دنبال حفظ جایگاه خود در رده دوم جدول است و شهرخودرو نیز با سیدعباسی به دنبال آخرین کورسوی فرار از سقوط است، باید دید چه نتیجه ای را در جدال برگشت ثبت خواهند کرد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادامه حضور پرسپولیسی‌ها در هتل از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×