روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توضیح پزشک پرسپولیس در مورد عمل بینی عبدی از منبع ورزش سه. "

توضیح پزشک پرسپولیس در مورد عمل بینی عبدی

دکتر حقیقت می گوید جراحی بینی مهدی عبدی «به هیچ وجه» عمل زیبایی نبوده است.

به گزارش ورزش سه، مهدی عبدی مهاجم تیم پرسپولیس آخرین بازی فصل را به دلیل جراحی بینی از دست داد و همین موضوع باعث اعتراض بسیاری از هواداران پرسپولیس شد.دکتر حقیقت پزشک پرسپولیس در همین خصوص اظهار کرد: مهدی عبدی دچار انحراف شدید بینی و پلیپ های متعدد بینی بود که با توجه به شدت بیماری وی، صلاح بر این شد که عمل جراحی انجام دهد.وی افزود: مهدی عبدی در حال حاضر وضعیت مطلوبی دارد و انشاا... سعی بر این است که با شروع تمرینات تیم، بتواند بدون مشکل در تمرینات گروهی شرکت کند.علیرضا حقیقت در مورد آخرین وضعیت وحید امیری نیز افزود: وحید دوره بازتوانی را طی می کند و امیدواریم به زودی با فیزیوتراپی وارد مرحله جدیدی از درمان خود شود و بتواند هر چه زودتر در اختیار کادر فنی قرار گیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توضیح پزشک پرسپولیس در مورد عمل بینی عبدی از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×