روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پورعلی‌گنجی و نه به پیراهن آبی؛ من بازی نمی‌کنم!(عکس) از منبع ورزش سه. "

پورعلی‌گنجی و نه به پیراهن آبی؛ من بازی نمی‌کنم!(عکس)

مدافع تازه وارد پرسپولیس حاضر نشد با پیراهن آبی رنگ در تورنمنت بابل به میدان برود.

به گزارش "ورزش سه"، چند روزی است در موزیرج شهر بابل تورنمنتی با حضور ستاره های لیگ برتری و لیگ یکی که اصالتا بابلی هستند برگزار می شود. بازیکنان زیادی از جمله سعید صادقی، محمد قاسمی نژاد، امین قاسمی نژاد، علی علیپور، محمد آقاجانپور، نیما انتظاری و ... در این تورنمنت حضور یافتند و در زادگاه خود به میدان رفتند.این تورنمنت که حاشیه های جالب زیادی در خود داشت، روز گذشته نیز یک اتفاق عجیب را پشت سر گذاشت. مرتضی پورعلی گنجی ستاره بابلی پرسپولیس که اخیرا با سرخ پوشان پایتخت قرارداد بسته است نیز دیروز در موزیرج حضور یافت و قصد داشت دقایقی در این تورنمنت به میدان برود. او با اینکه آماده حضور در زمین بود اما وقتی متوجه شد رنگ پیراهن تیمی که باید برای آن بازی کند، آبی است، حاضر نشد لباس عوض کند. پور علی گنجی هرساله در این تورنمنت که متعلق به زادگاهش است می رود و بازی می کند اما حالا که به پرسپولیس پیوسته تصمیم گرفت پیراهن آبی رنگ نپوشد.این تصمیم پورعلی گنجی باعث تعجب حاضران شده بود اما این ستاره سابق تیم ملی پای حرفش ایستاد و فقط هنگام گرفتن عکس تیمی با لباس ورزشی در این عکس حاضر شد. پورعلی گنجی همچنین با هواداران بابلی عکس یادگاری گرفت و دقایقی از مسابقه مذکور را به تماشا نشست.حضور او در کنار زمین و روی نیمکت هم در طول بازی قابل توجه بود.بازیکن پرسپولیس که اکنون در شمال کشور بسر می برد، چند روز دیگر باید به تهران برگردد تا همزمان با شروع تمرینات پرسپولیس کارش را با شاگردان یحیی گل محمدی استارت بزند و آماده حضور در لیگ بیست و یکم شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پورعلی‌گنجی و نه به پیراهن آبی؛ من بازی نمی‌کنم!(عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×