روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکار آقای گل پرسپولیس در زمین چمن بابل! (عکس) از منبع ورزش سه. "

شکار آقای گل پرسپولیس در زمین چمن بابل! (عکس)

علی علیپور و مرتضی پورعلی گنجی روز گذشته در تورنمنت محلی شهید سجودی حضور یافتند.

به گزارش "ورزش سه"، شهرستان بابل این روزها محل برگزاری تورنمنت های دوستانه و خیریه فوتبال است و یکی از آنها دو ستاره ملی پوش را نیز به خود جلب کرد؛ علی علیپور مهاجم تیم ملی و مرتضی پورعلی گنجی مدافع تیم پرسپولیس.مسابقات شهید سجودی که هر ساله در بابل برگزار می شود، این بار دو میهمان ویژه داشت و آنها در حاشیه این بازی با یکدیگر برخورد صمیمانه ای نیز داشتند و برای دقایقی با هم صحبت کردند.نکته مهم اینکه قرار بود پورعلی گنجی در این بازی ها به میدان برود اما پیراهن آبی رنگ تیمش باعث شد تا ترجیح بدهد که در ترکیب قرار نگیرد تا حاشیه خاصی به وجود نیاید.بنابراین وی این بازی را از نزدیک تماشا کرد و در حالی که هواداران نیز علاقه زیادی به عکس گرفتن با او و علی علیپور داشتند، به درخواست آن ها پاسخ داد.پورعلی گنجی به دلیل مصدومیت سنگین خود چند ماهی از میادین دور بود اما حالا کاملا آماده بازگشت به تمرینات و همچنین مسابقات است و مشکلی برای همراهی پرسپولیس ندارد.عکس از فرهان حسینی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکار آقای گل پرسپولیس در زمین چمن بابل! (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×