روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خط دفاعی پرسپولیس نزدیک به تور دروازه حریفان! از منبع ورزش سه. "

خط دفاعی پرسپولیس نزدیک به تور دروازه حریفان!

مدافعان پرسپولیس برای فصل آینده از شم گلزنی بالایی برخوردار هستند که این تیم را در ضربات شروع مجدد زهردارتر خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی دو مدافع وسط و یک مدافع کناری را به اسکواد خود اضافه کرد. مرتضی پورعلی گنجی اولین خرید سرخ ها بود تا این تیم خیلی زود دنبال ترمیم خط دفاعی خود باشد. دیگر خرید پرسپولیس در این پست گئورگی گولسیانی بود تا این تیم بتواند زوج دفاعی بلند قامت و تنومندی را تشکیل دهد.پرسپولیس همچنین در پست دفاع راست دانیال اسماعیلی فر را به خدمت گرفت تا تغییرات عمده ای در عقب زمین سرخ ها رخ داده باشد. همچنین باتوجه به جدایی سعید آقایی و علی شجاعی و در صورت جذب نشدن مدافع چپ جدید این تیم از وحید امیری و علی نعمتی در این پست استفاده خواهد کرد .نکته جالب توجه در مورد این بازیکنان شم گلزنی بالای آنها است که بارها در بازی های مختلف به نمایش گذاشته اند. مرتضی پورعلی گنجی، گولسیانی و علی نعمتی روی شروع مجددها پس از جلو کشیدن خوب سر می زنند و همچنین نفوذهای اسماعیلی فر و حتی امیری از سمت راست و چپ می تواند بوی گل دهد.در شرایطی که پرسپولیس همانند فصل گذشته دنبال مهاجم شش دانگ می گردد، در فصل پیش رو می تواند روی مهارت گلزنی خط دفاعی خود نیز حساب کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خط دفاعی پرسپولیس نزدیک به تور دروازه حریفان! از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×