روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ورود کاپیتان سابق پرسپولیس به عرصه مربیگری از منبع ورزش سه. "

ورود کاپیتان سابق پرسپولیس به عرصه مربیگری

در روزهای آینده احتمالا محمد نوری به کادرفنی ذوب آهن اضافه خواهد شد.

به گزارش ورزش سه، روز گذشته حسین معمار مربی تیم ذوب آهن با انتشار پستی در اینستاگرام از کادرفنی این تیم جدا شد. دلیل جدایی او که از پارس جنوبی در کنار تارتار حضور داشت، مهاجرت عنوان شده و به همین دلیل وی فوتبال ایران را ترک کرده است.در شرایطی که گمانه زنی زیادی درباره مربی بعدی ذوب آهن مطرح شده اما به نظر می رسد مهدی تارتار، شاگرد سابق خود را برای این پست برگزیده است.محمد نوری که در پارس جنوبی و هم چنین پیکان شاگرد تارتار بود در حالی به کادر فنی ذوب آهن اضافه می شود که از مدتی قبل کار مربیگری را آغاز کرده و حالا در نخستین تجربه جدی روی نیمکت سبز پوشان اصفهانی کنار مهدی تارتار خواهد نشست.نوری که سابقه طولانی حضور در پرسپولیس را دارد برای مدتی در سپاهان اصفهان نیز حضور داشت تا با اطلاع از شرایط فوتبال اصفهان پای به این شهر بگذارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ورود کاپیتان سابق پرسپولیس به عرصه مربیگری از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×