روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمید مطهری به دنبال جذب دو هافبک پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

حمید مطهری به دنبال جذب دو هافبک پرسپولیس

مربی سابق سرخپوشان در اولین گام برای نقل و انتقالات تابستانی به دنبال جذب دو بازیکن از پرسپولیس است.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که کمتر از ۴۸ ساعت از معارفه حمید مطهری به عنوان سرمربی نساجی می گذرد، او فعالیت نقل و انتقالاتی را آغاز کرده و قصد دارد دو سهمیه لیگ برتری خود را به شاگردان سابق خود در پرسپولیس اختصاص دهد.علی شجاعی یکی از بازیکنانی است که با پایان قراردادش از پرسپولیس جدا شده و در حالی که با مس رفسنجان به توافق کامل رسیده بود و انتظار می رفت روز گذشته قراردادش را امضا کند، پیشنهاد نساجی را از حمید مطهری دریافت کرد.او پس از صحبت با مربی سابق خود با او به توافق رسید و حالا به نظر می رسد مسیرش از رفسنجان به قائمشهر کج شده است. شجاعی سابقه حضور درخشان در نساجی را دارد و به همین دلیل باشگاه مازنی شانس خوبی برای جذب این بازیکن پیدا کرده است.محمد شریفی دیگر بازیکنی است که پیشنهاد نساجی را دریافت کرده و مذاکرات اولیه نیز با او انجام شده است.شریفی که تو فصل در پرسپولیس فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرد، ممکن است فصل آینده در نساجی بازی کند و احتمالا هم او و هم شجاعی جزو بازیکنان اصلی تیم خواهند بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمید مطهری به دنبال جذب دو هافبک پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×