روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محسن مسلمان و شروعی دوباره در فوتبال ایران از منبع ورزش سه. "

محسن مسلمان و شروعی دوباره در فوتبال ایران

ستاره سابق پرسپولیس این روز ها در حال تمرینات سخت بدنسازی است تا شرایط خود برای بازگشت و درخشش در فوتبال ایران را هموار کند.

به گزارش "ورزش سه"، کمتر پرسپولیسی است که خاطره خوشی از دوران حضور محسن مسلمان در این باشگاه نداشته باشد؛ او با گذشت سالیان همچنان مورد علاقه طرفدارانی است که حتی بعضی از آنها دوست دارند دوباره مسلمان را در جمع سرخپوشان ببینند؛ اتفاقی که البته به سختی قابل تکرار است مگر آنکه این ستاره سابق فوتبال ایران، دوباره آنچنان خودی نشان بدهد که همه مربیان دوباره استعداد فراموش شده او را از نزدیک لمس کنند.این همان چیزی است که مسلمان برای خود در نظر گرفته و به همین دلیل تمرینات سخت خود را شروع کرده و قصد دارد با آمادگی بدنی بالا در فصل آینده در یک تیم لیگ برتری شروع مجددی داشته باشد.مسلمان که یکی از ستارگان پرسپولیس در دوره برانکو محسوب می شود، بعد از جدایی از جمع سرخ ها در تابستانی که می توانست لژیونر بشود، با انتخاب های بعدی به مرور در فوتبال ایران به حاشیه رفت و آخرین حضور او در فوتبال ایران به تیم فوتبال سایپا مربوط می شود.اما برای او که خیلی زود و در نوجوانی در فوتبال ایران ستاره شده، همچنان فرصت برای بازگشت و نمایش هنری کمیابی که دارد وجود دارد؛ به خصوص که سروش رفیعی هم به پرسپولیس برگشته و این مسئله بیش از هر چیز دیگری مسلمان را برای تمرینات سخت با انگیزه تر می کند. چیزی که البته در صورت بی خیال این فوتبالیست تهرانی، هرگز مشاهده اش نمی کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محسن مسلمان و شروعی دوباره در فوتبال ایران از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×