روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " متوسط سنی پرسپولیس در آستانه سی سالگی! از منبع ورزش سه. "

متوسط سنی پرسپولیس در آستانه سی سالگی!

با بررسی وضعیت سنی بازیکنانی که حضورشان در پرسپولیس قطعی شده، متوسط سنی سرخپوشان به عدد 30 نزدیک می شود.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس برای فصل آینده 18 بازیکن تحت قرارداد دارد و در تلاش است تا بازیکنان بعدی را هم به خدمت بگیرد و با قدرت وارد لیگ بیست و دوم شود. با این حال نکته مهمی که ذهن گروهی از هواداران پرسپولیس را نیز به خود مشغول کرده، متوسط سنی بالای بازیکنان تحت قرارداد تیم است.در حالی که سیدجلال حسینی از تیم کنار گذاشته شده و به گفته یحیی گل محمدی و رضا درویش، قرار است به کادرفنی پرسپولیس اضافه شود، همچنان متوسط سنی پرسپولیس به عدد 30 نزدیک می شود و با جدایی بازیکنانی نظیر حنانوف، صفروف، مهدیخانی، شجاعی، شریفی و... در آستانه عبور از این عدد است.اکنون متوسط سنی 18 بازیکن تحت قرارداد پرسپولیس عدد 29.05 را نشان می دهد که نسبت به فصل گذشته افزایش داشته است. جوانترین بازیکن پرسپولیس محمد مهدی احمدی است که در 21 سالگی به پرسپولیس آمده و در فهرست امیدهای این تیم حضور خواهد داشت.قرمزها همچنین 8 بازیکن بالای سی سال دارند که در این بین وحید امیری در آستانه 35 سالگی قرار گرفته و به ترتیب کمال کامیابی نیا، علیرضا ابراهیمی، سروش رفیعی، گئورگی ولسیانی، حامد پاکدل، امید عالیشاه و مرتضی پورعلی گنجی دیگر بازیکنان بالای 30 ساله پرسپولیس هستند.نکته عجیب اینکه مهدی عبدی و محمدمهدی احمدی تنها بازیکنان زیر 25 سال پرسپولیس هستند و البته با پیوستن امیر شهیم و قطعی شدن حضور چند بازیکن از آکادمی تیم نظیر عمری، جودکی و... این تعداد افزایش خواهد یافت.در صورتی که سیدجلال در ترکیب پرسپولیس حفظ می شد، متوسط سنی سرخپوشان به 32 سال می رسید.با این حال احتساب متوسط سنی بازیکنانی که شانس بیشتری برای حضور در ارنج اصلی دارند، نشان می دهد که قرمزها احتمالا در فصل جاری مسن ترین تیم لیگ برتر خواهند بود.در سالهای اخیر انتقادات زیادی به یحیی گل محمدی بابت عدم استفاده از بازیکنان جوان وارد شده که کادرفنی پرسپولیس، حساسیت بازیها و فشار روی تیم را از دلایل این موضوع عنوان کرده است.با این حال نکته جالب این است که به صورت کلی در بازار نقل و انتقالات ایران بیشتر بازیکنان شاخص چهره های پا به سن گذاشته هستند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " متوسط سنی پرسپولیس در آستانه سی سالگی! از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×