روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کاسیانو - پرسپولیس؛ این هفته مشخص می‌شود از منبع ورزش سه. "

کاسیانو - پرسپولیس؛ این هفته مشخص می‌شود

باشگاه پرسپولیس آخرین روند مذاکراتی خود با مهاجم پرتغالی رو دنبال می کند و گفته می شود این هفته شرایط دو طرف برای همکاری مشخص خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، کاسیانو مهاجم پرتغالی مدنظر پرسپولیس روندی طولانی برای عقد قرارداد با این باشگاه را دنبال می کند که گفته می شود بخش اعظم این مشکلات مربوط به مبلغ رضایتنامه درخواستی است.گفته می شود باشگاه پرسپولیس مبلغی نزدیک به 200هزار دلار برای رضایتنامه این مهاجم پرتغالی در نظر گرفته که از سوی طرف مقابل رد شده است. مدیربرنامه این بازیکن همچنان اما درگیر روند مذاکرات است و به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده ظرف ساعات آینده تکلیف این موضوع مشخص خواهد شد.یحیی گل محمدی در شرایط کنونی تنها این مهاجم را تایید کرده و باید دید باشگاه قادر خواهد بود شرایط حضورش در لیگ برتر ایران و جمع سرخپوشان را فراهم سازد یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کاسیانو - پرسپولیس؛ این هفته مشخص می‌شود از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×