روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسمی شد: مدافع هوادار به استقلال پیوست از منبع ورزش سه. "

رسمی شد: مدافع هوادار به استقلال پیوست

سیدمحمد حسینی مدافع فصل گذشته هوادار با عقد قراردادی دو ساله به استقلال پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، سید محمد حسینی مدافع فصل گذشته تیم هوادار پس از توافق با باشگاه استقلال، با عقد قراردادی دو ساله به آبی های پایتخت پیوست.این بازیکن در هفته های گذشته مذاکرات مثبتی با مدیران استقلال داشت و چند روز پیش نیز قراردادش را با این تیم به امضا رساند و نهایتا امروز به صورت رسمی جذب این بازیکن رسانه ای شد.این مدافع ۲۷ ساله، سابقه بازی در فجرسپاسی، نفت مسجدسلیمان، سرخ پوشان، استقلال خوزستان، ماشین سازی و هوادار را در کارنامه خود دارد.این بازیکن فصل قبل در 24 مسابقه برای هوادار به میدان رفت و موفق شد 2 بار برای این تیم گلزنی کند. یکی از گل های حسینی در دیدار برابر پرسپولیس به ثبت رسید.به نظر می رسد که حسینی قرار است جای خالی محمد دانشگر را پر کند که در نقل و انتقالات تابستانی راهی سپاهان شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسمی شد: مدافع هوادار به استقلال پیوست از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×