روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رقیب سرسخت بیرانوند عقب نمی‌کشد (عکس) از منبع ورزش سه. "

رقیب سرسخت بیرانوند عقب نمی‌کشد (عکس)

احمد گوهری رقیبی سرسخت برای بیرانوند در فصل جدید خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، گلر سابق پارس جنوبی و صنعت نفت که عملکرد خوبی با پیراهن این دو تیم داشت و موفق شد به گلر شماره یک دو تیم جنوبی فوتبال ایران شود، در دومین فصل حضور در درون دروازه پرسپولیس، علیرضا بیرانوند را به عنوان گلر اول می بیند.اگرچه بیرانوند پیراهن شماره یک پرسپولیس را در اختیار دارد اما گوهری نیز تمام تلاش خود را می کند تا توانایی اش را به ننکا نشان دهد و همچنین زیر نظر او پیشرفت کند و روند صعودی سالهای اخیر را ادامه دهد.نکته جالب اینکه گوهری در تیم پارس جنوبی توانست رحمان احمدی گلر سابق تیم ملی را نیمکت نشین کند و به نوعی دوران فوتبال او را به پایان برساند و حالا در پرسپولیس به عنوان دروازه بان باتجربه اما جوان شناخته می شود.گوهری در حالی قراردادش با پرسپولیس را یک سال دیگر تمدید کرد که علیرضا بیرانوند تا سه سال آینده با این تیم قرارداد دارد و این امضای قرارداد به نوعی جاهطلبی این گلر 26 ساله را نشان می دهد و به نظر او نه تنها از بازی در پرسپولیس ناامید نیست بلکه انگیزه زیادی هم برای نقش آفرینی در درون دروازه دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رقیب سرسخت بیرانوند عقب نمی‌کشد (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×