روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آزمون ادامه‌دار یحیی برای پسر تاشکند (عکس) از منبع ورزش سه. "

آزمون ادامه‌دار یحیی برای پسر تاشکند (عکس)

شرزود تمیروف همچنان با پیراهن بدون اسم و شماره تمرین می کند.

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل محمدی در ابتدای نقل و انتقالات درخواست خرید دو مهاجم خارجی را به این باشگاه داد اما پس از اینکه مدیران پرسپولیس از پس این خواسته بر نیامدند، او شرزود تمیروف مهاجم ازبک تحت قرارداد این تیم را به تمرین فراخواند.تمیروف در این مدت تلاش قابل قبولی را انجام داده و دو گل هم در بازیهای دوستانه به ثمر رسانده اما کیفیت او چیزی نیست که بر کادرفنی سرخپوشان پوشیده باشد و در این مدت تفاوت چندانی نیز در عملکرد این بازیکن به وجود نیامده است.نکته جالب اینکه تمیروف برخلاف سایر بازیکنان که اسم و فامیلی شان به صورت مخفف روی سینه هک شده، با پیراهن بدون اسم در تمرینات حضور می یابد تا مشخص شود با وجود گمانه زنی ها، هنوز به صورت رسمی در این تیم ماندگار نشده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آزمون ادامه‌دار یحیی برای پسر تاشکند (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×