روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " داوود فنایی و چالش توپ‌های تنیس در هوادار (عکس) از منبع ورزش سه. "

داوود فنایی و چالش توپ‌های تنیس در هوادار (عکس)

مربی دروازه بان های سابق پرسپولیس چالش های مدنظر خود را برای گلرهای هوادار اجرا می کند.

به گزارش "ورزش سه"، داوود فنایی که از فصل نوزدهم در پرسپولیس حضور داشت در پایان لیگ بیست و یکم از این تیم جدا شد و خیلی زود با پیشنهاد هوادار و به درخواست ساکت الهامی به کادرفنی این تیم تهرانی اضافه شد.در فصول گذشته داوود فنایی تمرینات خاص خود را برای دروازه بان های پرسپولیس به اجرا می گذاشت که یکی از آنها به چالش کشیدن گلرها با توپ های کوچک تنیس بود. تمریناتی که حالا در هوادار به اجرا درآمده است.هوادار که این روزها در ترکیه اردو زده به طور کلی در خط دروازه تغییر کرده است. میلاد فراهانی، مهرداد طهماسبی و محمدرضا خالدآبادی سه گلر این تیم هستند که دوتای اول با تجربه و خالدآبادی عضو تیم ملی امید است. این سه گلر این روزها زیر نظر ساکت الهامی و داوود فنایی برای لیگ بیست و دوم آماده می شوند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " داوود فنایی و چالش توپ‌های تنیس در هوادار (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×