روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماجرای درخواست 20 درصدی پرسپولیس از مطهری از منبع ورزش سه. "

ماجرای درخواست 20 درصدی پرسپولیس از مطهری

حمید مطهری مربی فصل گذشته پرسپولیس در شرایطی که به دنبال رضایتنامه از این باشگاه به مقصد نساجی مازندران بود، با درخواست پرداخت 20 درخواستی از قراردادش مواجه شد.

به گزارش "ورزش سه"، دستیار یحیی گل محمدی در شرایطی در این فصل چالش بزرگ خود روی نیمکت نساجی مازندران را به عنوان سرمربی استارت خواهد زد که برای این اتفاق در ابتدا با مانع بزرگی مواجه شده بود.مطهری که در ابتدا به نظر می رسید همکاری اش با پرسپولیس و یحیی گل محمدی جدی شده باشد و لیگ بیست و دوم را هم در کنار یکدیگر کار را دنبال خواهند کرد، در ادامه با جدی شدن مذاکرات با نساجی مازندران و در شرایطی که برای دریافت رضایتنامه به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرده بود، با درخواست پرداخت 20 درصد از قراردادش با باشگاه جدید از سوی مدیران تیم روبرو شد.بخش حقوقی باشگاه پرسپولیس در راستای صدور رضایتنامه مربی پرسپولیس از وی خواسته بود که 20 درصد از مبلغ قراردادش با نساجی مازندران را به حساب این باشگاه واریز کند. اقدامی که از سوی حمید مطهری رد شد و وی با اشاره به تلاشی که در طول سه فصل همکاری با این باشگاه و دستیابی به عناوین قهرمانی در لیگ و نائب قهرمانی آسیا در کنار دیگر اعضای تیم داشته، این خواسته را رد کرد.در نهایت با مساعدت رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس این مساله حل شد و مطهری بدون پرداخت این مبلغ رضایتنامه خود را دریافت کرد و به عنوان سرمربی جدید نساجی قائمشهر معرفی شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماجرای درخواست 20 درصدی پرسپولیس از مطهری از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×