روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تهرانی‌های لیگ برتر همچنان آواره‌اند! از منبع ورزش سه. "

تهرانی‌های لیگ برتر همچنان آواره‌اند!

به نظر می رسد مشکلات تیم های تهرانی لیگ برتر برای پذیرایی از حریفان خود ادامه داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از مشکلاتی که در فصل گذشته لیگ برتر وجود داشت، مربوط به محل برگزاری دیدارهای خانگی تیم های تهرانی بود. جدا از اینکه استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان رقبای خود هستند اما کمبود ورزشگاه در تهران سبب شده تا تیم های دیگر پایتخت مشکلاتی را بابت میزبانی تجربه کنند.در فصل گذشته با توجه به ناآماده بودن چمن ورزشگاه شهدای شهرقدس و همچنین بلااستفاده ماندن ورزشگاه تختی تهران سبب شد تا تنها ورزشگاهی که می توانست میزبان تیم های تهرانی باشد، پاس قوامین لقب بگیرد. از این رو پیکان و هوادار به عنوان دو تیم لیگ برتری فوتبال تهران و همچنین سایپا که در لیگ یک حاضر بود، با شرایط سخت بازی های خود را در ورزشگاه پاس برگزار کردند.البته در اوایل فصل با توجه به تداخل بازی های این 3 تیم در مقاطعی پیکان و هوادار مجبور شدند بازی های خانگی خود را به ورزشگاه انقلاب کرج در استان البرز ببرند که این موضوع مشکلاتی را ایجاد کرد.حالا در فاصله 19 روز تا شروع لیگ برتر اما مشکل کمبود ورزشگاه در تهران پابرجا است. با اینکه گفته می شد ورزشگاه شهدای شهر قدس به شروع لیگ برتر می رسد اما این اتفاق رخ نداده و هنوز خبری از آماده شدن چمن این ورزشگاه نیست. از سوی دیگر ورزشگاه تختی نیز تحت مرمت و بازسازی قرارگرفته اما این ورزشگاه تا چند ماه دیگر آماده نمی شود تا ورزشگاه پاس قوامین همچنان تنها ورزشگاهی باشد که می تواند از 3 تیم تهرانی مذکور پذیرایی کند.از این رو احتمال دارد بازهم شاهد کوچ برخی تیم های لیگ برتری تهران به استان البرز و برگزاری بازی های آنها در ورزشگاه انقلاب کرج باشیم. زمان زیادی تا شروع لیگ باقی نمانده و مسئولان هیات فوتبال و سازمان لیگ نیز رایزنی های خود در این باره را انجام داده اند تا پیکان، هوادار و سایپا بتوانند بدون مشکل در تهران پذیرای حریفان خود باشند اما هنوز چیزی در این باره قطعی نشده و باید دید چه اتفاقات جدیدی رخ می دهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تهرانی‌های لیگ برتر همچنان آواره‌اند! از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×