روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازی تدارکاتی مس با پرسپولیس و دو حریف دیگر از منبع ورزش سه. "

بازی تدارکاتی مس با پرسپولیس و دو حریف دیگر

شاگردان فرزاد حسین خانی قرار است در اردوی تهران سه بازی تدارکاتی را برابر حریفان خود از جمله پرسپولیس برگزار کنند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از برگزاری بازی دوستانه و جنجالی برابر گل گهر که نیمه کاره رها شد، شاگردان فرزاد حسین خانی قرار است یک اردوی چند روزه ای را در پایتخت برگزار کنند و به همین منظور از عصر امروز تمرینات خود را در اردوی تدارکاتی در شهر تهران آغاز خواهند کرد.پس از صعود مس به رقابت های لیگ برتر، حالا استان کرمان سه نماینده در بالاترین سطح از رقابت های فوتبال کشور دارد و مس کرمان نیز قصد دارد همچون گل گهر و مس رفسنجان، در لیگ بیست و دوم خوش بدرخشد.به همین منظور، اعضای تیم فوتبال مس کرمان شب گذشته به تهران رسیدند و از امروز در ورزشگاه راه آهن تهران تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی ادامه خواهند داد.تیم فوتبال مس کرمان در این اردوی آماده سازی سه بازی دوستانه را در دستور کار دارد که روز سوم مرداد ماه به مصاف پرسپولیس خواهد رفت، روز ششم مرداد ماه با آلومینیوم اراک بازی خواهد کرد و در نهایت با انجام بازی دوستانه در روز نهم مرداد ماه برابر شمس آذر قزوین، به اردوی تدارکانی خود در تهران خاتمه خواهد داد.اعضای تیم فوتبال مس کرمان روز پنجم مرداد ماه نیز با حضور در مرکز ایفمارک تست های پزشکی خود را انجام خواهند داد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازی تدارکاتی مس با پرسپولیس و دو حریف دیگر از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×