روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دبل شهریار در اولین مصاف تدارکاتی (عکس) از منبع ورزش سه. "

دبل شهریار در اولین مصاف تدارکاتی (عکس)

شهریار مغانلو مهاجم خوش قد و قامت و تنومند تیم فوتبال سپاهان در مصاف با داریکای ترکیه موفق به دبل شد.

به گزارش "ورزش سه"، فصل گذشته شهریار مغانلو به عنوان جنجالی ترین خرید فصل پس از نیم فصل حضور در پرسپولیس راهی سپاهان شد و از همان ابتدا واضح بود که محرم نویدکیا علاقه ویژه ای به او دارد و در اکثر مواقع نیز جلوتر از سجاد شهباززاده نفر اول خط آتش سپاهان بود تا سجاد که فصل سختی را پس از آقای گلی تجربه کرد تصمیم به جدایی بگیرد.شهریار حالا بدون رقیب به کار خود در سپاهان ادامه می دهد و در اولین دیدار تدارکاتی جدی پیش فصل طلایی پوشان نیز به عنوان مهاجم اصلی به میدان رفت و موفق به ثبت دو گل شد تا مورایس و دستیارانش بیشتر با توانایی های این مهاجم که مهارت بالایی در استفاده از موقعیت های محوطه هجده قدم دارد آشنا شوند.شهریار مغانلو در فصل بیستم با اینکه فشارهای زیادی را تحمل کرد توانست 9 مرتبه برای تیمش گلزنی کند و حالا با حضور مورایس می تواند در سالی که دیگر رقیبی جدی نیز ندارد امیدوار به بهبود رکوردش در ترکیب سپاهان باشد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دبل شهریار در اولین مصاف تدارکاتی (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×