روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ساپینتو و مورایس؛ نقشه برای جام از منبع ورزش سه. "

ساپینتو و مورایس؛ نقشه برای جام

به نظر می رسد با حضور ساپینتو و مورایس درتیم های استقلال و سپاهان نگاه ما نسبت به مربیان پرتغالی به زودی تغییر می کند و این بار شاهد تفکرات تهاجمی آنها در لیگ برتر خواهیم بود.

به گزارش "ورزش سه"، آنچه از کارلوس کی روش به عنوان یک مربی پرتغالی در تیم ملی دیده شد شیوه 1-3-2-4 با یک بازی صفر تا صد دفاعی بود که شاید این تدبیر در تیم ملی اجتناب ناپذیر بود به این خاطر که قرار به بازی با تیم های بزرگ در جام جهانی بود اما ساپینتو و مورایس در لیگ برتر با تیم های هم تراز و حتی سطج پایین تر رویارو خواهند شد و این تقابل ها اجازه می دهد در زمین تیم خود را تهاجمی ارنج کنند.از ترکیب استقلال در مصاف با تیم پیرلو و هم چنین ترکیب سپاهان در دیدار با تیم داریکا اسپور ترکیه پیداست که هر دو تیم با سه مهاجم بازی کردند. یک مهاجم در راس و دو مهاجم کاذب روی دست که می توان به آنها وینگرهای کناری هم گفت. استقلال در مصاف با تیم پیرلو و در ترکیب اولیه از سجاد شهباززاده در راس بهره برد و روی دست او یامگا و بابایی بازی کردند که مهره های تهاجمی بشمار می روند و مورایس هم در مصاف با تیم ترکیه ای سجاد شهباززاده را در نوک خط حمله تیمش قرار دارد واز حسینی و علی نژاد هم در کناره ها بهره برد و نتیجه این تفکر پیروزی 4- صفر در برابر تیم داریکا اسپور بود.صرف از نتایج به دست آمده در بازی های دوستانه از ترکیب استقلال و سپاهان پیداست ساپینتو و مورایس برای جام قهرمانی این فصل بازی های لیگ برتر نقشه کشیده اند. این به خوبی در رفتارها و حتی مصاحبه آنها پیداست. همان طور که ساپینتو روز گذشته در گفتگو با کانال رسمی باشگاه استقلال گفت: «من سخت تلاش می کنم، بسیار جاه طلب هستم و دوست دارم برنده شوم.»این تفکرات اتفاقات خوبی را در بازی های لیگ برتر رقم می زند. موجب ارایه بازی های تهاجمی از سوی تیم های مدعی قهرمانی در مسابقات لیگ برتر می شود و بدون شک جذایبت و سطح کیفی مسابقات را بالا می برد. یکی از مشکلات اساسی بازی های لیگ برتر معدل پایین گل نسبت به استانداردهای جهانی است. واقعیت این است تیم های لیگ برتر خوب دفاع می کنند اما در تدارک حمله به اندازه دفاع کردن خوب نیستند شاید به این دلیل که تدارک حمله خیل سخت تر نسبت به دفاع کردن است. ارایه سبک تهاجمی از سوی دو تیم استقلال و سپاهان با مربیگری ساپینتو و مورایس به طور حتم تیم های روبرو را هم به ارایه بازی تهاجمی ترغیب خواهد کرد و از هم اکنون منتظر بازی های جذاب از سوی این دو تیم با مربیان پرتغالی در فصل پیش روی بازی های لیگ برتر هستیم. بازی هایی که به طور حتم با حضور دیگر مدعیان چون پرسپولیس – گل گهر – فولاد و ... جذاب تر خواهد شد و کار همه مدعیان را برای قهرمانی در این فصل از مسابقات سخت تر خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ساپینتو و مورایس؛ نقشه برای جام از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×