روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رضایتنامه انصاری فرد بی قید و شرط نیست از منبع ورزش سه. "

رضایتنامه انصاری فرد بی قید و شرط نیست

باشگاه آ.ا.ک آتن در تلاش است از انتقال کریم انصاری فرد به تیم جدید مبلغی را دریافت کند.

به گزارش "ورزش سه"، این باشگاه در حالی که یک فصل دیگر با کریم قرارداد دارد به وی اعلام کرده است می تواند راهی یک تیم جدید شود. با این حال آ.اک آتن قصد دارد همزمان با آزادسازی کریم برای حضور در تیم جدید مبلغی را هم بابت رضایتنامه او دریافت کند.دستمزد مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در این باشگاه 500 هزار یورو بوده است اما بعید است او بتواند این دستمزد را در تیم جدیدش دریافت کند. لامیا 1964 و گراس هاپرز سوییس از جمله تیم هایی هستند که نسبت به خرید کریم انصاری فرد ابراز تمایل کرده اند. باشگاه پرسپولیس هم علاقه شدیدی به جذب کریم دارد اما اوبه خاطر زندگی شخصی اش مصر است به حضور خود در فوتبال اروپا به خصوص یونان ادامه دهد.در حالی که تیم آ.ا.ک آتن برای برپایی اردوی تدارکاتی راهی هلند شده است کریم انصاری فرد در یونان مانده تا تیم جدیدش را مشخص کند. در نهایت به نظر می رسد این بازیکن تیم لامیا را برای ادامه بازی در لیگ برتر یونان انتخاب کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رضایتنامه انصاری فرد بی قید و شرط نیست از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×