روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دلیل ارزی بودن قرارداد دژاگه از زبان مدیرعامل فولاد از منبع ورزش سه. "

دلیل ارزی بودن قرارداد دژاگه از زبان مدیرعامل فولاد

مدیرعامل فولاد می گوید هیچ توصیه ای در خصوص عدم جذب وریا غفوری نشده است.

به گزارش ورزش سه، حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه مراسم قرعه کشی لیگ بیست و دوم در جمع خبرنگاران حاضر شد و در واکنش به اینکه عملکرد او در پرسپولیس مورد تایید همه بوده است گفت: اجازه بدهید درباره تیمی که هستیم صحبت کنم.او در پیش بینی از شرایط لیگ جدید گفت: باید ببینیم قرعه کشی به چه شکلی خواهد بود؛ انشاالله قرعه خوبی باشد و امسال لیگ با کیفیت تری داشته باشیم و کمک حال تیم ملی باشد تا بتوانیم تیم ملی خوبی را آماده و قبراق راهی جام جهانی کنیم.مدیرعامل فولاد درباره حضور وریا غفوری در تمرینات این تیم و عدم عقد قرارداد با تو گفت: مقداری در قرارداد او بالا و پایین و با او مذاکره می کنیم؛ انشاالله حل می شود.وی در واکنش به اینکه آیا توصیه ای پیرامون عدم جذب او شده است گفت: خیر؛ از چه چیزی صحبت شود؟ معمولا سرمربی ها لیست می دهند و در لیست هر بازیکنی باشد ما رایزنی می کنیم؛ یک بازیکن زودتر به نتیجه می رسد و یک بازیکن هم دیرتر.گرشاسبی در مورد اینکه وریا در تمرینات حاضر شده و این مسئله عجیب است عنوان کرد: انشاالله حاضر می شود.او در خصوص بازگشت رضاوند به فولاد گفت: ما یک درخواست مکتوب طبق قانون از باشگاه محترم استقلال داشتیم و هنوز پاسخی نداده اند.وی درباره اینکه آیا اسماعیلی مصدوم شده است بیان کرد: هنوز گزارشی به ما نداده اند. تیم تازه آمده و ما هنوز بچه ها را ندیده ایم. فردا اردو دارند و آنها راببینیم اطلاعات دقیق تری می دهیم.گرشاسبی در مورد بازی فولاد با سایپا گفت: یک بازی تدارکاتی برگزار خواهیم کرد.او در واکنش به اینکه آیا فولاد باز هم در نقل و انتقالات فعالیت خواهد کرد گفت: تا دقیقه ۹۰ پیگیر هستیم و تلاش می کنیم تا خواسته های کادرفنی را عملی کنیم.گرشاسبی درباره شرایط پاتوسی توضیح داد: پاتوسی با ما قرارداد دارد اما مقداری تنبلی می کند و با تاخیر می آید که برایش جرایمی را در نظر خواهیم گرفت.وی در خصوص ناراحتی نکونام از کولیبالی گفت: عدم حضور این بازیکنان در اولین اردوی آماده سازی باعث دلخوری سرمربی و کادرفنی شده است.او در واکنش به این سوال که آیا این بازیکنان جریمه می شوند گفت: قطعا باید فرقی بین پرکار و کم کار باشد.گرشاسبی در پاسخ به اینکه قرارداد دژاگه ارزی است یا ریالی گفت: ایشان پاسپورت ایرانی ندارد و بر اساس پاسپورتش با او قرارداد بستیم.او در پایان ارزی بودن قرارداد این بازیکن را تایید کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دلیل ارزی بودن قرارداد دژاگه از زبان مدیرعامل فولاد از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×