روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فوری : استقلال - پرسپولیس در هفته دوازدهم از منبع ورزش سه. "

فوری : استقلال - پرسپولیس در هفته دوازدهم

نود و نهمین دربی فوتبال تهران در هفته دوازدهم لیگ برتر بیست و دوم میان استقلال و پرسپولیس برگزار می شود.

به گزارش "ورزش سه"، مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ برتر بیست و دوم فوتبال عصر دوشنبه در سالن اجتماعات هتل اوین تهران برگزار شد و 16 تیم لیگ برتری حریفان خود در طول 30 هفته مسابقات را شناختند.یکی از اتفاقات جالب همه قرعه کشی های لیگ برتر زمان رویارویی استقلال و پرسپولیس است و این موضوع علاقه مندان به فوتبال را به وجد می آورد. مسابقه سنتی سرخابی های فوتبال که همیشه حساسیت های زیادی دارد و برای طرفداران دو تیم مهم است.بر اساس قرعه کشی ای که عصر امروز با حضور مقامات فوتبال و البته افشین پیروانی و بیژن طاهری مدیران پرسپولیس و استقلال برگزار شد، دیدار دربی پایتخت در هفته دوازدهم برگزار خواهد شد.دربی دور رفت لیگ برتر بیست و دوم، نود و نهمین رقابت استقلال و پرسپولیس در طول تاریخ است و البته که امسال این بازی جذابیت های زیادی هم خواهد داشت. استقلال به عنوان قهرمان فصل گذشته و پرسپولیس به عنوان تیمی که بعد از 5 سال جام قهرمانی را از دست داد، با تغییرات فراوانی قرار است در هفته دوازدهم لیگ برتر رودرروی هم قرار بگیرند.بدون شک در این مسابقه تقابل شاگردان ریکاردو ساپینتو و یحیی گل محمدی هم جذاب خواهد بود. چند دربی قبلی لیگ برتر و سایر تورنمنت ها با مربیان ایرانی برگزار شد و حالا اینکه یک مربی خارجی مثل ساپینتو در این مسابقه حاضر است و روی یکی از نیمکت ها می نشیند هم قابل توجه است. ضمن اینکه یحیی گل محمدی با تدابیر خود تغییرات زیادی را در تیمش ایجاد کرده است.به هر ترتیب علاقه مندان به فوتبال تا هفته دوازدهم لیگ به انتظار می نشینند تا یک مسابقه زیبا و هیجان انگیز را میان استقلال و پرسپولیس تماشا کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فوری : استقلال - پرسپولیس در هفته دوازدهم از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×