روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برنامه تراکتور در فصل جدید؛ شروع و پایان با مدعیان از منبع ورزش سه. "

برنامه تراکتور در فصل جدید؛ شروع و پایان با مدعیان

تراکتور لیگ بیست و دوم را با دیدار مقابل گل گهر شروع می کند، این تیم در هفته پایانی هم باید به مصاف استقلال برود.

به گزارش "ورزش سه"، لیگ برتر فوتبال ایران 02-1401 عصر امروز قرعه کشی شد. بر اساس این قرعه کشی تیم تراکتور باید در هفته اول لیگ برتر مقابل گل گهر سیرجان به میدان برود؛ این یک شروع تکراری برای سرخ پوشان خواهد بود. آنها فصل گذشته را نیز با همین حریف شروع کرده بودند.تراکتور مثل شروع فصل، در پایان کار نیز به مصاف یک مدعی دیگر خواهد رفت. این تیم در هفته پانزدهم باید با استقلال دیدار کند و به این ترتیب، تقابل این تیم با قهرمان فصل گذشته، یکی از حساس ترین بازی های هفته پایانی لیگ برتر خواهد بود که می تواند بسیار تعیین کننده باشد.با توجه به اتفاقاتی که در بازی برگشت رخ داد، تقابل تراکتور و پرسپولیس هم از حساسیت های بالایی برخوردار است؛ این دیدار در هفته هفتم برگزار می شود. نکته جالب دیگر در مورد برنامه بازی های تراکتور این است که سرخ پوشان فوتبال آذربایجان در دو هفته پایانی با قهرمانان لیگ برتر و جام حذفی فصل گذشته دیدار می کنند.برنامه کامل بازی های تراکتور در لیگ برتر 02-1401 به شرح زیر است:هفته اول و شانزدهم: گل گهرهفته دوم و هفدهم: ذوب آهنهفته سوم و هجدهم: فولادهفته چهارم و نوزدهم: هوادارهفته پنجم و بیستم: آلومینیومهفته ششم و بیست و یکم: نفت آبادانهفته هفتم و بیست و دوم: پرسپولیسهفته هشتم و بیست و سوم: مس رفسنجانهفته نهم و بیست و چهارم: نفت مسجدسلیمانهفته دهم و بیست و پنجم: سپاهانهفته یازدهم و بیست و ششم: ملوانهفته دوازدهم و بیست و هفتم: پیکانهفته سیزدهم و بیست و هشتم: مس کرمانهفته چهاردهم و بیست و نهم: نساجیهفته پانزدهم و سی ام: استقلال

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برنامه تراکتور در فصل جدید؛ شروع و پایان با مدعیان از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×