روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فولاد و پانزده هفته پرتب و تاب (برنامه) از منبع ورزش سه. "

فولاد و پانزده هفته پرتب و تاب (برنامه)

تیم فولاد در هفته نخست فصل جدید بازی های لیگ برتر با صنعت نفت برگزار کننده دربی خوزستان خواهد بود. این بازی در استادیوم اختصاصی تیم فولاد و احتمالا در حضور تماشاگران اهوازی برگزار می شود.

به گزارش "ورزش سه"، تنها تیم باقی مانده در جدول لیگ قهرمانان آسیا از فوتبال ایران در هفته دوم باید در استادیوم آزادی با پرسپولیس بازی کند. تیمی که فصل گذشته در سوپر جام شکستش داد و جام قهرمانی را بالا برد. این دیدار یکی از بازی های حساس هفته دوم خواهد بود. جواد نکونام بعد از این بازی باید شاگردانش را مهیای جدال با شاگردان قربان بردیف نماید و باید گفت این بازی هم از بازی های سخت فولاد در هفته های ابتدایی خواهد بود؛ به این خاطر که شاگردان قربان بردیف به دنبال نمایشی جدید در فصل جدید بازی ها هستند و می شود از همین الان پیش بینی کرد که تراکتور می خواهد در فصل جدید در قامت یک تیم بزرگ حاضر شود.به نظر می رسد فولاد هم در هفته های ابتدایی با قرعه سختی روبه رو است. این تیم در هفته چهارم باید به خانه تیم سپاهان برود و در استادیوم نقش جهان با تیم مورایس بازی کند. بعد از این باز قرعه فولادی ها کمی آسان تر می شود. در ادامه فولاد با تیم های مس رفسنجان – ملوان و مس کرمان بازی می کند و بعد از این سه بازی دوباره با یک قرعه سخت مواجه خواهد شد؛ دیدار با استقلال در استادیوم آزادی تهران.برنامه بازی های تیم فولاد در هفته نخست بازی ها از این قرار است:هفته اول: فولاد - صنعت نفت آبادان هفته دوم: پرسپولیس - فولاد هفته سوم: فولاد - تراکتور هفته چهارم: سپاهان – فولاد هفته پنجم: فولاد - مس رفسنجان هفته ششم: ملوان بندر انزلی – فولاد هفته هفتم: فولاد - مس کرمان هفته هشتم: استقلال – فولاد هفته نهم: فولاد - پیکان هفته دهم: نساجی – فولاد هفته یازدهم : فولاد – گل گهر هفته دوازدهم: نفت مسجد سیلمان – فولاد هفته سیزدهم: فولاد – ذوب آهن هفته چهاردهم: فولاد – هوادار هفته پانزدهم: آلومینیوم اراک – فولاد

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فولاد و پانزده هفته پرتب و تاب (برنامه) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×