روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروانی: امیدوارم مشکلات داوری حل شوند از منبع ورزش سه. "

پیروانی: امیدوارم مشکلات داوری حل شوند

افشین پیروانی می گوید برای پرسپولیس تفاوتی ندارد چه زمانی با چه تیمی بازی کند.

به گزارش ورزش سه، افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس در حاشیه مراسم قرعه کشی با اشاره به این مراسم گفت: امیدوارم اتفاقات خوب برای همه بیفتد و شروع خوبی در لیگ داشته باشیم و کمبودهای فصل گذشته جبران شود. مشکل داوری، سیستم رادیویی، VAR که فکر نمی کنم تا سالیان سال درست شود، کیفیت زمین چمن و استادیوم ها هم درست شود.پیروانی راجع به قرعه کشی اظهار داشت: قرعه کشی انجام شد و فرقی نمی کند با چه تیمی چه زمانی بازی کنیم. همه تیم ها خوب هستند و تلاش می کنند و بازیکنان خوبی گرفتند. مطمئنا ما تیم پرسپولیس هستیم و هواداران زیادی داریم که یار دوازدهم ما هستند و کنار هم بهترین اتفاقات را رقم می زنیم و بهترین نتایج را رقم می زنیم.وی در مورد وضعیت استادیوم ها توضیح داد: الان صحبتی که شد این بود که در تلاش هستند استادیوم ها شرایط خود را به دست بیاورد. واقعا بعضی استادیوم ها مشکل دارند. برای یک لیگ پویا و خوب باید همه چیز دست به دست هم بدهد تا شرایط تغییر کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروانی: امیدوارم مشکلات داوری حل شوند از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×