روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برنامه شاگردان قلعه‌نویی در لیگ بیست و دوم از منبع ورزش سه. "

برنامه شاگردان قلعه‌نویی در لیگ بیست و دوم

برنامه تیم فوتبال گل گهر در لیگ بیست و دوم مشخص شد و بنابر برنامه تعیین شده این تیم در دیدار افتتاحیه باید به مصاف تراکتور برود.

به گزارش "ورزش سه"، قرعه کشی لیگ بیست و دوم ساعتی پیش در هتل پارسیان آزادی برگزار شد و امیرقلعه نویی و دستیارانش با برنامه ای که در لیگ بیست و دوم پیش رو دارند آشنا شدند. براین اساس سورمه پوشان سیرجانی باید مانند فصل گذشته در هفته ابتدایی به مصاف تراکتور برود و در هفته دوم دربی کرمان را مقابل مس رفسنجان برگزار کند. در هفته سوم گل گهر در سیرجان می ماند تا از سپاهان با مورایس پذیرایی کند و در هفته چهارم باز هم شاهد ادامه حضور شاگردان امیرقلعه نویی در کرمان خواهیم بود و این تیم باید به مصاف مس کرمان برود.هفته اول: گل گهر - تراکتورهفته دوم: مس رفسنجان - گل گهر هفته سوم: گل گهر - سپاهان هفته چهارم: مس کرمان - گل گهر هفته پنجم: گل گهر - ملوان بندرانزلی هفته ششم: پیکان - گل گهر هفته هفتم: گل گهر - استقلالهفته هشتم: نفت مسجد سلیمان - گل گهر هفته نهم: گل گهر - نساجی مازندران هفته دهم: ذوب آهن - گل گهر هفته یازدهم: گل گهر - فولاد خوزستان هفته دوازدهم: هوادار - گل گهر هفته سیزدهم: گل گهر- آلومینیوم اراک هفته چهاردهم: پرسپولیس - گل گهر هفته پانزدهم: گل گهر - صنعت نفتهمانط ور که مشخص است تیم فوتبال گل گهر تا هفته چهارم اگرچه از استان کرمان بیرون نخواهد رفت ولی برنامه ای سخت در پیش دارد که پس از هفته چهارم تا حدودی متعادل می شود. این تیم در ادامه باید در هفته هشتم در سیرجان به مصاف استقلال برود و سپس در هفته های یازدهم و چهاردهم دو دیدار سخت دیگر مقابل فولاد در سیرجان و پرسپولیس در آزادی برگزار خواهد شد.بازی پایانی گل گهرسیرجان نیز در نیم فصل اول مقابل صنعت نفت در سیرجان برگزار خواهد شد تا با این وصف طبق قرعه آخرین بازی امیرقلعه نویی و تیمش در لیگ بیست و دوم در آبادان رقم بخورد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برنامه شاگردان قلعه‌نویی در لیگ بیست و دوم از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×