روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " 6 هفته ترسناک پرسپولیس در لیگ بیست و دوم از منبع ورزش سه. "

6 هفته ترسناک پرسپولیس در لیگ بیست و دوم

پرسپولیس سه هفته متوالی با تیم های مدعی و شناخته شده دیدار خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری اعتقاد دارند که برای قهرمانی کافی است مقابل حریفان ساده تر به پیروزی برسید و از تیم های مدعی شکست نخورید اما برتری مقابل مدعیان، می تواند برگ برنده هر تیم برای سبقت از رقبا باشد.پرسپولیس فصل گذشته اگرچه مس رفسنجان، سپاهان و فولاد را به عنوان سه مدعی شکست داد اما توقف مقابل استقلال و گل گهر باعث شد تا این تیم هشت امتیاز سرنوشت ساز را از دست بدهد. این در حالی است که اگر شاگردان گل محمدی دو برد و دو باخت از این ۴ جدال نصیبشان می شد، وضعیت بهتری داشتند.در فصل جاری علاوه بر مدعیان لیگ بیست و یکم، پرسپولیس دیدارهای دشوار دیگری نیز خواهد داشت که از جمله آنها تقابل با تیم قربان بردیف خواهد بود تا به این ترتیب 6 ایستگاه سرنوشت ساز یحیی گل محمدی تشکیل شود.فولاد) هفته دوم و هفدهم - آزادی و فولاد آره نااولین مدعی که پرسپولیس رودرروی آن قرار می گیرد، فولاد خوزستان است. تیمی که با جواد نکونام پای به لیگ برتر می گذارد و اسکواد کاملی را در اختیار دارد. پرسپولیس فصل گذشته موفق شد فولاد را در دو بازی رفت و برگشت شکست دهد اما این فصل بی گمان کار سخت تری برابر این مدعی پرستاره خواهد داشت.تراکتور) هفته هفتم و بیست و دوم - آزادی و یادگارامامتراکتور چندسالی می شود که از جمع مدعیان کنار رفته و این فصل هم از نظر نیروی انسانی قابل قیاس با تیم های میانه جدولی است اما به هر حال تقابلش با پرسپولیس همیشه جدالی جذاب و هیجان انگیز بوده است. حضور قربان بردیف تراکتور را به تیمی مرموز در لیگ بیست و دوم تبدیل کرده ولی با این حال غیبت هواداران پرسپولیس و تراکتور، این بازی را تحت تاثیر قرار می دهد.سپاهان) هفته هشتم و بیست و سوم - نقش جهان و آزادیال کلاسیکوی فوتبال ایران، جدال جذابی است که فصل گذشته در زمین بی طرف برگزار شد اما این فصل ورزشگاه آزادی و نقش جهان میزبان آن خواهند بود. شکست پرسپولیس برابر سپاهان در لیگ قبلی باعث شد تا این تیم شانس قهرمانی را از دست بدهد و حتی در آستانه واگذاری نایب قهرمانی هم باشد. این فصل اما انتظار می رود سپاهان حضور پرقدرت تری نسبت به فصل گذشته از خود نشان دهد و در قامت مدعی قهرمانی برای پرسپولیس خطرساز بشود.مس رفسنجان) هفته نهم و بیست و چهارم - آزادی و استادیوم مسمس رفسنجان فصل گذشته در قامت مدعی کسب سهمیه ظاهر شد و توانست فصل را در بین 6 تیم پایانی به اتمام برساند. این تیم در لیگ جدید نیز با سرمربی جاه طلب و جوان خود محمد ربیعی حریف سرسختی برای پرسپولیس در میانه راه خواهد بود.استقلال) هفته دوازدهم و بیست و هفتم - آزادیدر سال های گذشته پرسپولیس و استقلال علاوه بر نقش آفرینی به عنوان قطب اصلی فوتبال ایران در داشتن پایگاه اجتماعی، به دو مدعی اصلی قهرمانی هم تبدیل شده اند. این فصل استقلال برای دفاع از عنوان قهرمانی به مصاف رقیب خود خواهد رفت و نکته جالب اینکه بازی دو تیم در هفته های پایانی برگزار می شود تا هیجان آن بالاتر برود.گل گهر) هفته چهاردهم و بیست و نهم - آزادی و شهید سلیمانیفصل گذشته امیر قلعه نویی با متوقف کردن رفت و برگشت پرسپولیس، به شکلی قابل توجه مانع از ادامه یکه تازی سرخ پوشان شد. او که عنوان پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر را یدک می کشد، به هیچ عنوان دوست ندارد یحیی به رکورد پنج قهرمانی اش نزدیک شود و همین می تواند جذابیت جدال این دو تیم در هفته ماقبل پایانی در ورزشگاه آزادی را به اوج خود برساند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " 6 هفته ترسناک پرسپولیس در لیگ بیست و دوم از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×