روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش فدراسیون فوتبال به درخواست بازگشت کریم باقری به تیم ملی از منبع ورزش سه. "

واکنش فدراسیون فوتبال به درخواست بازگشت کریم باقری به تیم ملی

حسن کامرانی فر می گوید فدراسیون فوتبال موضوع بازگشت کریم باقری به تیم ملی را پیگیری خواهد کرد.

به گزارش ورزش سه، در حالی که کریم باقری به صورت همزمان در کادرفنی تیم ملی و پرسپولیس حضور داشت، با محدودیت هایی که فدراسیون فوتبال به دلیل دو شغله بودن این مربی اعمال کرد، باقری از تیم ملی فوتبال جدا شد.با این حال دراگان اسکوچیچ روز جمعه در گفت وگویی تمایل خود را برای ادامه حضور باقری در کادرفنی تیم ملی ابراز کرد.حسن کامرانی فر در واکنش به اینکه آیا برای حضور باقری در تیم ملی با او صحبتی شده است گفت: برای موفقیت تیم ملی فدراسیون هر برنامه ای که مربی تیم ملی اعلام کند انجام خواهد داد و انشاالله در بحث کمک ها و کسانی که قرار بگیرند این کار صورت می گیرد.او تصریح کرد: این مسئله یکی از مواردی است که در حال بررسی آن هستیم؛ سعی می کنیم آقای باقری را به تیم ملی بیاوریم تا مدتی تا جام جهانی در کنار تیم ملی باشد.دبیرکل فدراسیون در مورد شرایط خانبان گفت: بحث آقای خانبان به دلیل اینکه آنالیزور هستند و بیرون از کادرفنی حضور دارند متفاوت است. ما باید از تمام ظرفیت مان برای تیم ملی استفاده کنیم؛ شاید محدودیت هم داشته باشیم اما به هر حال تیم ملی اولویت خواهد بود.او در خصوص اضافه شدن مربی به کادرفنی تیم ملی توضیح داد: با توجه به اینکه قبل از فیفادی گذشته در قطر، سرمربی یک نفر دیگر به تیم ملی اضافه کرد که از مربیان خوبی بودند، تا این لحظه چیزی رسما چیزی به ما اعلام نشده اما اگر سرمربی خواهان مربیان خوب باشند حتما این کار را انجام می دهیم.کامرانی فر در واکنش به اصرار کمیته فنی برای اضافه شدن مربی به تیم ملی گفت: وقتی سرمربی انتخاب شده، مسئولیت تیم ملی از نظر فنی با سرمربی خواهد بود و فدراسیون فوتبال هم خواسته های سرمربی را برای موفقیت تیم ملی انجام خواهد داد.وی همچنین در خصوص دلخوری کمیته فنی گفت: ما باید به این درجه برسیم که ما نظرمان را اعلام می کنیم و اجرا شدن آن بحث دیگری است. اعضای کمیته فنی از بازیکنان بزرگی بودند و به این نتیجه رسیدند که به لحاظ فنی سرمربی شرایط لازم را ندارد اما هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تمام شرایط را دید و ایشان را ابقا کرد. از همین حالا باید پشت تیم ملی و کادرفنی باشیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش فدراسیون فوتبال به درخواست بازگشت کریم باقری به تیم ملی از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×