روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توقف پرسپولیس برابر مس در چهارمین بازی پیش فصل از منبع ورزش سه. "

توقف پرسپولیس برابر مس در چهارمین بازی پیش فصل

تیم پرسپولیس در دیداری دوستانه مقابل مس کرمان به تساوی یک بر یک رسید.

به گزارش "ورزش سه"، تیم پرسپولیس در چهارمین بازی دوستانه پیش فصل در حالی به مصاف مس کرمان رفت که یحیی گل محمدی 6 بازیکن خود را در این بازی به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت.در دقیقه 10 نفوذ دانیال اسماعیلی فر از سمت راست باعث شکل گرفتن یک ضربه کرنر شد. سانتر سعید صادقی روی این کرنر با ضربه سر تمیروف همراه شد که با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد مهرداد آوخ اولین موقعیت مس کرمان را با شوت خلق کرد که توپ تبدیل به اوت شد.در دقیقه 35 شوت از راه امید عالیشاه با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت. هفت دقیقه بعد ارسال امید عالیشاه روی ضربه ایستگاهی برگشت داده شد که شوت سروش رفیعی از پشت محوطه جریمه با اختلاف کم به بیرون رفت.بازی که درگیرانه دنبال می شد و چند خطا روی پرسپولیسی ها با کارت زرد به بازیکنان تیم میهمان همراه شد، یک اخراجی هم داشت. در یکی از صحنه های خطا به نفع پرسپولیس، سعید صادقی به دلیل اعتراض به داور از زمین اخراج شد.در دقیقه 50 ضدحمله مسی ها در محوطه جریمه پرسپولیس خطرساز شد که داور جدال پورعلی گنجی و مهاجم مس را پنالتی تشخیص داد. پنالتی تیم مس به گل تبدیل شد تا بازی 1-0 شود.در آغاز 30 دقیقه سوم، ترکیب پرسپولیس کاملا تغییر کرد و به غیر از بیرانوند و یکی دو بازیکن، یحیی گل محمدی تیمی جدید را روانه زمین کرد. عمری با یک حرکت انفرادی دو نفر را دریبل زد و با یک شوت زمینی تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت اما شوتش بعد از برخورد با دفاع حریف به کرنر رفت.گل سرخ پوشان روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رسید؛ در دقیقه 85 خطا روی سیامک نعمتی پشت محوطه جریمه گرفته شد. امید عالیشاه پشت ضربه ایستگاهی قرار گرفت و به زیبایی با یک شوت فنی گل تساوی را به ثمر رساند.در آغاز 30 دقیقه پایانی، احمد گوهری، مهدی نجات و امیرمحمد امیری وارد زمین شدند. پرسپولیس با ترکیبی کاملا جوان در این نیمه برای گلزنی تلاش کرد و چندین موقعیت خوب هم داشت که از آنها استفاده نکرد.پرسپولیس در آخرین بازی دوستانه طبق وعده قبلی قرار است به مصاف ذوب آهن برود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توقف پرسپولیس برابر مس در چهارمین بازی پیش فصل از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×