روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فکت عجیب؛ برخورد اول با استقلال،یعنی قهرمانی‌ سپاهان! از منبع ورزش سه. "

فکت عجیب؛ برخورد اول با استقلال،یعنی قهرمانی‌ سپاهان!

تاکنون استقلال و سپاهان در دو دوره لیگ برتر در هفته نخست با یکدیگر روبه رو شده اند که در پایان فصل، اصفهانی ها جام قهرمانی را بالای سر برده اند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از قرعه کشی رقابت های لیگ برتر برای فصل جدید مشخص شد که استقلال و سپاهان دو تیم مدعی کسب عنوان قهرمانی باید در همان هفته نخست این پیکارها به مصاف هم بروند. با توجه به نقل و انتقالات صورت گرفته میان دو تیم در این تابستان و همچنین حضور دو سرمربی پرتغالی روی نیمکت استقلال و سپاهان، این دیدار بیش از پیش حساس خواهد بود.تقابل استقلال و سپاهان در هفته نخست مسئله تازه ای نیست. دو تیمی که همواره در لیگ برتر مدعی هستند، پیش از این در دو دوره از رقابت های لیگ برتر در همان گام اول با یکدیگر روبه رو شده اند که نتایج جالبی را در پی داشته است.نخستین بار دو تیم در لیگ نهم در هفته اول با یکدیگر روبه رو شدند. این مسابقه در اولین فصلی برگزار شد که امیر قلعه نویی از استقلال جدا و راهی سپاهان شد و صمد مرفاوی نیز روی نیمکت آبی ها نشسته بود. در آن بازی که در استادیوم آزادی برگزار شد، استقلال با تک گل امید روانخواه به برتری رسید.دومین مرتبه نیز این دو تیم در لیگ سیزدهم در گام اول به مصاف هم رفتند. این بازی در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد که ابتدا فابیو جانواریو برای سپاهان گلزنی کرد و در دقایق پایانی بازی آرش برهانی کار را به تساوی کشاند.نکته جالب درباره این دو تقابل این است هر چند که سپاهان در هفته های نخست موفق به شکست استقلال نشد ولی در انتهای فصل عنوان قهرمانی را به دست آورد و جام را بالای سر برد.در لیگ نهم زردپوشان اصفهانی با 67 امتیاز بالاتر از ذوب آهن و استقلال در رده نخست جای گرفتند و در لیگ سیزدهم نیز سپاهان با همان تعداد امتیاز بالاتر از تراکتور و استقلالی قرار گرفت که با 66 امتیاز دوم و سوم شدند.حالا استقلال و سپاهان یک بار دیگر در هفته نخست باید با هم روبه رو شوند. باید دید در یکی از دشوارترین لیگ های برتر که این دو تیم به همراه پرسپولیس و فولاد مهره های موثری را در اختیار دارند، نهایتا جام به چه تیمی خواهد رسید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فکت عجیب؛ برخورد اول با استقلال،یعنی قهرمانی‌ سپاهان! از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×