روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یوسفی: استقلال به مربی مانند ساپینتو احتیاج داشت از منبع ورزش سه. "

یوسفی: استقلال به مربی مانند ساپینتو احتیاج داشت

بازیکن سابق استقلال می گوید این تیم در بازار نقل و انتقالات هم از لحاظ انتخاب کادرفنی و هم جذب بازیکن، عملکرد خوبی داشته است.

به گزارش "ورزش سه"، محسن یوسفی بازیکن سال های نه چندان دور استقلال در مورد عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات به خبرنگار ما گفت: به نظر من استقلال در فصل نقل و انتقالات خوب کار کرده چه از لحاظ انتخاب کادر فنی و چه از لحاظ جذب بازیکن . به نظر می رسد ساپینتو در این فکر است که یکی دو بازیکن خارجی خوب اضافه کند و ظاهرا حساسیت های زیادی در مورد بازیکنانی که قرار بود اضافه شوند و و کسانی که جدا شدند به خرج داد. این نشان می دهد مربی دارد کارش را به نحو احسن انجام می دهد و به نظر من استقلال در بازار نقل و انتقالات شرایط خوبی داشت. حسین زاده و غفوری از این تیم جدا شدند که مهره های خیلی خوبی بودند ولی به طور کلی عملکرد آبی پوشان در بازار خوب بوداو در مورد سرمربی گری ساپنتو در استقلال اینگونه نظرش را بیان کرد: عملکرد ساپینتو تا به اینجا خوب بوده است. باشگاه، هواداران و پیشکسوتان تحسینش می کنند. استقلال نیاز به یک مربی تاثیر گذار و با دیسیپلین واقعی و کاربلد نیاز داشت و درخواست ما این بود چنین مربی بالای سر استقلال باشد. ساپینتو تا به اینجای کار نشان داده بازیکنان از او حساب می برند و خودش هم از دانش فنی خوبی برخوردار است. او در فوتبال اروپا و بهترین تیم های پرتغال مربیگری کرده است. چیزی که ما از تمرینات متوجه شدیم این است که او مربی خوبی برای استقلال است.یوسفی که سابقه بازی کنار فرهاد مجیدی را دارد در مورد جدایی وی بعد از قهرمانی عنوان کرد: انتظار رفتن فرهاد را در این زمان نداشتیم. در گذشته چندین بار این اتفاق برای آقای مجیدی افتاد. کسی فکر نمی کرد استقلال با اقتدار و بدون باخت قهرمان لیگ شود و در کل دنیا بی سابقه بود که تیمی بدون شکست عنوان قهرمانی را به دست بیاورد و همه ما را غافلگیر کرد. به خاطر رفتن فرهاد هواداران ناراحت شدند. عملکرد سرمربی و کادرش در ادامه تاثیر گذار است. اگر استقلال بتواند امسال قهرمان شود رفتن فرهاد مجیدی کمرنگ تر می شود و به عقب بر نمی گردیم که در مورد مجیدی صحبت کنیم. انشاالله که فرهاد مجیدی در امارات موفق باشد.بازیکن سابق استقلال در مورد رقابت فصل بعد با هزینه هایی که تیم ها انجام دادند نظرش را اینگونه بیان کرد: به نظر من فصل آینده از فصل گذشته هم بهتر و قشنگ تر می شود. با حساسیتی که تیم ها برای انتخاب مربی و یارگیری دارند صد در صد فصل سختی برای اکثر تیم ها و دلچسب و قشنگی برای هواداران خواهد بود. پرسپولیس شرایط خوبی دارد و استقلال هم که قهرمان فصل قبل است. سپاهان و تراکتور هم خودشان را به این دو تیم نزدیک می کنند که فصل بعد از کورس عقب نمانند و بازی ها بسیار تماشایی خواهد شد.یوسفی در پایان در مورد فعالیت خود در این روزها نیز افزود: در مازندران آکادمی فوتبال داریم و خدا را شکر شرایط ما خیلی خوب است. امیدوارم بتوانیم به بچه های شهرمان خدمت کنیم. کارهای مربیگری در مدرسه فوتبال انجام می دهم و خلاصه اینکه در حوزه فوتبال فعال هستم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یوسفی: استقلال به مربی مانند ساپینتو احتیاج داشت از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×