روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تراکتور شماره هشت پرسپولیس را شکار کرد (عکس) از منبع ورزش سه. "

تراکتور شماره هشت پرسپولیس را شکار کرد (عکس)

هافبک فصل گذشته تیم پرسپولیس بعد از پایان نه چندان جالبی که در این تیم داشت، به تراکتور پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه تراکتور دقایقی پیش از جدیدترین خرید تابستانی خود رونمایی کرد. بر این اساس رضا اسدی با عقد قرارداد رسمی شاگرد قربان بردیف شد.این هافبک دفاعی بلند قامت که پیش از این سابقه بازی در تراکتور را داشته، فصل گذشته در ۲۶ بازی چهار گل برای پرسپولیس به ثمر رساند اما اوضاع برایش خوب پیش نرفت تا تصمیم به جدایی و حضور در تیمی دیگر بگیرد.گلایه هایی که از رضا اسدی در صفحه اینستاگرامی اش در طول فصل می دیدیم، در پایان فصل و با قرار گرفتن این بازیکن در لیست مازاد پرسپولیس به شکلی شدیدتر تکرار شد. البته قرار بود این هافبک دفاعی با کاهش قرارداد در اردوی سرخپوشان تهرانی ماندگار شود ولی این اتفاق رخ نداد تا حالا اسدی به دنبال تیمی دیگر برای ادامه دوران حرفه ای باشد.اسدی سابقه بازی در نفت تهران، سایپا، تراکتور، سنت پولتن و پرسپولیس را در کارنامه دارد. او با پیراهن تراکتور نمایش درخشانی در لیگ نوزدهم داشت و قهرمان جام حذفی هم شد. این بازیکن در لیگ بیستم با وجود تلاش تراکتور، تبریز را ترک و لژیونر شد. او در بازگشت سریع به فوتبال ایران، پرسپولیس را انتخاب کرد اما حضورش در جمع سرخ پوشان پایتخت خیلی طول نکشید و دوباره راهی تبریز شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تراکتور شماره هشت پرسپولیس را شکار کرد (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×