روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اولتیماتوم یحیی به مدیران پرسپولیس؛ هزینه کنید از منبع ورزش سه. "

اولتیماتوم یحیی به مدیران پرسپولیس؛ هزینه کنید

سرمربی پرسپولیس مدعی شد در شرایطی که باشگاه به دنبال انتقالی ارزان قیمت است، مهاجم آزاد و باکیفیت قطعا در بازار بدون تیم نخواهد ماند.

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل محمدی در گلایه نسبت به کم تحرکی باشگاه و مدیران این تیم در خصوص جذب مهاجمان مدنظرش، از آنها خواست که هر چه زودتر و پیش از شروع فصل اقدامات لازم را در این خصوص صورت دهند.او در بخش ابتدایی صحبت هایش با ایسنا با اشاره به شرایط تمرینی تیمش، در ادامه به ماجرای انتقال مهاجم پرداخته است و گفت:کاسیانو نمی توانست به تیم کمک کند، منشا را چرا نگرفتید؟یک مهاجم خارجی که در نیم فصل قبل هم به دنبالش بودیم و دیگر همه اسمش را می دانند، بعد از پایان فصل قبل به باشگاه معرفی کردم. سه هفته پیش با او توافق شده بود و قرار بود بیاید اما باشگاه گفت برای انتقال پول مشکل داریم و بعد از آن هم آن قدر زمان از دست رفت که این بازیکن در تمرینات تیمش مصدوم شد و بعد از مشورت با کادر پزشکی به این نتیجه رسیدیم که با این شرایط نمی تواند به تیم کمکی بکند. هم چنین قرار بود گادوین منشا جذب شود و خود او هم علاقمند به پیوستن به پرسپولیس بود اما با وجود این که از رقم درخواستی خود پایین هم آمده بود نمی دانم چرا اینقدر راحت او را از دست دادیم.بازیکنانی که گرفتیم همگی آزاد بودندکنایه اصلی سرمربی پرسپولیس جایی است که اعلام کرده نقل و انتقالات این باشگاه تا این لحظه بر پایه جذب نفرات آزاد بوده است: ۴-۳ بازیکن هم از لیگ سری آ برزیل به باشگاه معرفی کرده بودن که گزینه های خوبی بودند اما از آن ها هم خبری نشد و مجددا سه روز پیش یک مهاجم برزیلی به باشگاه معرفی کردم تا کارهای انتقالش را انجام دهند. من از باشگاه خواستم که با توجه به نیاز تیم در این پست، برای یک مهاجم خوب، هزینه کنند حتی اگر آن بازیکن قیمت بالایی داشته باشد. بازیکنانی که این فصل جذب کرده ایم همه آزاد بودند و باید برای گرفتن مهاجم خوب حتما هزینه کنیم.مهاجم خوب بدون تیم نمی ماندیحیی با اشاره به این موضوع که جذب بازیکن باکیفیت نیازمند مدیریت و اقدام مناسب در زمینه مذاکره است، در این خصوص اینطور توضیح داده است:در بازار جهانی مهاجم خوب و سطح بالایی که آزاد باشد خیلی کم پیدا می شود و قطعا هیچ بازیکن خوبی بدون تیم نمی ماند. با این حال چندین گزینه به باشگاه معرفی کرده ام و با توجه به زمان کمی که تا شروع لیگ داریم انتظار دارم هر چه زودتر این مشکل برطرف شود و بتوانیم با تیم کامل وارد مسابقات شویمالقا کرده اند که من لیست جذب مهاجم نداده امدر شرایطی که پیش از این شایعاتی در فضای مجازی شکل گرفته بود که یحیی گل محمدی هنوز به جمع بندی در خصوص جذب مهاجم مدنظرش دست نیافته است، سرمربی سرخپوشان اینطور نسبت به آن واکنش نشان داد: بعضی ها این طور القا کرده اند که من درخواستی برای جذب مهاجم خارجی و تقویت تیم نداشته ام اما چنین چیزی صحت ندارد. ما مهاجمان خوبی داریم ولی در خط حمله باید تقویت شویم. الان هم دو مهاجم تیم مصدوم هستند و تا سه هفته دیگر هم به شرایط بازی نمی رسند پس حتما نیاز داریم که در این پست تقویت شویم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اولتیماتوم یحیی به مدیران پرسپولیس؛ هزینه کنید از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×