روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چپ‌پای مد نظر پرسپولیس،‌ پیکانی‌ شد(عکس) از منبع ورزش سه. "

چپ‌پای مد نظر پرسپولیس،‌ پیکانی‌ شد(عکس)

مدافع سابق تیم مس کرمان در تیم پیکان بار دیگر شاگرد مجتبی حسینی شد.

به گزارش "ورزش سه"، امیر طاهر مدافع چپ پای فوتبال ایران که سابقه بازی در همه رده های سنی مس کرمان را در کارنامه دارد، بعد از جلسه با مدیران پیکان به توافق رسید و قراردادش را به طور رسمی امضا کرد.این مدافع 23 ساله که در پست دفاع چپ توپ می زند، در تیم مس کرمان یک فصل شاگرد سیدمجتبی حسینی بود و حالا بار دیگر در پیکان زیر نظر این مربی فعالیت خواهد کرد.نکته قابل توجه درباره امیر طاهر این است که او فصل گذشته مورد توجه مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار داشت اما باشگاه مس کرمان رضایتنامه اش را صادر نکرد و پارسال در لیگ دسته اول به میدان رفت. حالا او برای فصل جدید به عضویت پیکان در آمده است.طاهر در تمرینات پیکان نیز حضور یافته و خودش را برای مسابقات لیگ برتر بیست و دوم آماده خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چپ‌پای مد نظر پرسپولیس،‌ پیکانی‌ شد(عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×