روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فریاد بلند پورعلی‌گنجی: پنالتی نبود! از منبع ورزش سه. "

فریاد بلند پورعلی‌گنجی: پنالتی نبود!

مرتضی پورعی گنجی با برخورد به مهاجم مس کرمان باعث شد داور نقطه پنالتی را نشان دهد.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس و مس کرمان روز گذشته در یک بازی پر برخورد و نفسگیر که در چهار وقت سی دقیقه ای با بازیکنان مختلف برگزار شد به مصاف هم رفتند که بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.تک گل مس را مهرداد آوخ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. در شرایطی که مهاجم مس از سمت چپ استارت زده بود مرتضی پورعلی گنجی به استقبالش رفت و تکل و برخورد او سبب شد داور نقطه پنالتی را نشان دهد.در این لحظه مرتضی با فریادی بلند اعلام می کرد که برخوردی با بازیکن مس نداشته اما نتوانست داور را مجاب کند. آوخ پشت ضربه پنالتی ایستاد و خلاف جهت بیرانوند توپ را درون دروازه جای داد.پورعلی گنجی که شماره ۸ پرسپولیس را در اختیار گرفته به عنوان یک مدافع با تجربه وظیفه سنگینی در قلب خط دفاعی قرمزها خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فریاد بلند پورعلی‌گنجی: پنالتی نبود! از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×