روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تونل وحشت گل‌گهری‌ها برای بازیکن سابق استقلال از منبع ورزش سه. "

تونل وحشت گل‌گهری‌ها برای بازیکن سابق استقلال

امین قاسمی نژاد پس از بازگشت به تمرینات گل گهر، با تونل وحشت هم تیمی هایش روبرو شد.

به گزارش "ورزش سه"، امین قاسمی نژاد را بمب فصل نقل و انتقالات لیگ گذشته نامگذاری کردند. بازیکنی که تا آستانه حضور در پرسپولیس نیز پیش رفت و در نهایت توسط استقلالی ها هایجک شد. بازیکنی که البته به کار فرهاد مجیدی نیامد و خیلی زود از این تیم جدا شد.قاسمی نژاد نیم فصل لیگ قبل و با انتقالی قرضی راهی سیرجان شد تا لباس گل گهر را بر تن کند. با پایان قرارداد قرضی این بازیکن، او به تمرینات آبی پوشان بازگشت اما در نهایت در لیست نهایی ریکاردو ساپینتو حضور نداشت و از تیم کنار گذاشته شد.قاسمی نژاد پس از جدایی از استقلال، امروز با عقد قراردادی رسمی به گل گهر پیوست تا یکبار دیگر پیراهن این تیم را بر تن کند و در لیگ آینده، برای سیرجانی ها بع میدان مسابقات برود.این بازیکن امروز در تمرینات گل گهر حضور پیدا کرد و با استقبال هم تیمی هایش نیز مواجه شد. آنها با تشکیل یک تونل وحشت، بازگشت قاسمی نژاد را به او تبریک گفتند که البته این مراسم خالی از خشونت نبود و او زیر مشت و لگدهای دوستانه هم تیمی هایش، یک بار دیگر کار زیر امیر قلعه نویی را آغاز کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تونل وحشت گل‌گهری‌ها برای بازیکن سابق استقلال از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×